Korepetycje - Cezary (Czarek) B. id:26247

«Cześć! Jestem Czarek i interesuję się językami, matematyką, muzyką, fizyką i robotyką. Wróciłem z Niderlandów, gdzie jestem studentem inżynierii.»

70 zł/60 min

Cezary (Czarek) B.

id: 26247

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

University College Twente (University of Twente)

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Kursy uniwersyteckie Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow Konwersacje Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary) Poziom B1-B2 (Intermediate) Studia zagraniczne Kursy specjalistyczne Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Zawsze lubiłem i dalej lubię pomagać swoim kolegą i koleżanką w liceum i na studiach kiedy mieli problem z zadaniem lub projektem. Studiuję kierunek techniczny "Liberal Arts & Sciences" wymagający interdyscyplinarnego podejścia do nauki. Z chęcią pomogę z przygotowaniem na studia zagranicą w kontekście wiedzy z matematyki, fizyki oraz angielskiego, którego używam na co dzień na kampusie uniwersyteckim do nauki i z przyjaciółmi. Oni szybko rozplątali mój język, a ja chętnie rozplątam twój! ;) Poza umiejętnościami twardymi chętnie odpowiem na pytania co do studiowania za granicą oraz doradzę podczas tworzenia aplikacji na uczelnię. Oczywiście pomagam również w zadaniach i w nauce do matury z matematyki, fizyki i angielskiego.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Stawiam na zaangażowaną naukę. Aby coś zrozumieć trzeba sobie "pobrudzić ręce" i osobiście się z tym zmierzyć. Aby nauczyć się rozwiązywać zadania trzeba... próbować je rozwiązać. Ja natomiast chętnie wyjaśnię zawiłości, które się ukażą po drodze oraz pomogę w rozwinięciu odpowiednich nawyków i podejścia podczas ich rozwiązywania. Osobiście bardzo lubię ciekawostki więc jeśli materiał do nauki będzie stosowny, to chętnie go urozmaicę o co ciekawsze miejsca, gdzie się wykorzystuje jego zagadnieni

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Stawiam na zaangażowaną naukę. Aby coś zrozumieć trzeba sobie "pobrudzić ręce" i osobiście się z tym zmierzyć. Aby nauczyć się rozwiązywać zadania trzeba... próbować je rozwiązać. Ja natomiast chętnie wyjaśnię zawiłości, które się ukażą po drodze oraz pomogę w rozwinięciu odpowiednich nawyków i podejścia podczas ich rozwiązywania. Osobiście bardzo lubię ciekawostki więc jeśli materiał do nauki będzie stosowny, to chętnie go urozmaicę o co ciekawsze miejsca.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Moim podstawowym celem jest zniesienie poczucia strachu popełniania błędów podczas używania języka oraz przypomnienie, że języka nie można tylko umieć albo nie umieć, a sam proces to organiczny rozwój (to jak różnica między znaniem powodu czemu żart jest śmieszny, a po prostu śmianiem się z dobrego żartu :D) i zabawa. Podczas uczenia kieruję się własnymi doświadczeniami i trudnościami podczas nauki angielskiego oraz moimi bieżącymi trudnościami z językiem hiszpańskim dzięki czemu potrafię lepiej

Informatyka - informacje o doświadczeniu:

Prowadzę podstawy machine learning (uczenie maszynowe) w języku python na przykładzie regresji liniowej i regresji logistycznej. Instruktaż może być porwadzony w języku polskim lub angielskim.

Chętnie pomogę również w nauce ogólnego użytku komputera domowego na systemie operacyjnym Windows.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

2 opinie ze średnią oceną 5

Matematyka, Fizyka, Szkoła średnia

Syn bardzo chwali zajęcia z Czarkiem. Nauczyciel bardzo dobrze tłumaczy.

Matematyka, Język polski, Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

He is a nice guy. clear with his instructions and my daughter loved his teaching. i recommend

Podobne ankiety Wrocław

Łukasz A.

Jestem nauczycielem języka angielskiego z pasją, referencjami oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w branży edukacyjno-szkoleniowej.

80zł/60 min

Ikechukwu O.

I tutor in English. I am proficient in all aspect in English, I can tutor adults and kids my communication skill is top notch.

60zł/60 min

Julia S.

Korepetytor z języka angielskiego i lingwistyki, uczę dzieci i dorosłych, przygotowuję do egzaminów i olimpiad

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Cezary (Czarek) B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Fizyka
 4. Informatyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Konwersacje
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Studia zagraniczne
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się online, stawka – 70 zł/60 min.