Korepetycje - Adela B. id:26805

Adela B.

50 zł/60 min

Adela B.

«Udzielam korepetycji z języka angielskiego na różnych poziomach oraz pomagam z innymi przedmiotami w zakresie szkoły podstawowej.»

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Konwersacje

Gramatyka

Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

Poziom B1-B2 (Intermediate)

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Omawiam dane zagadnienia, zapewniam odpowiednie zadania oraz ćwiczenia, upewniając się, że temat został dobrze zrozumiany. Samodzielnie opracowuję testy sprawdzające oraz dodatkowe ćwiczenia. Kładę duży nacisk na poprawność gramatyczną oraz komunikatywność ucznia - częściowo lub całkowicie prowadzę zajęcia w języku angielskim, inicjuję konwersacje na różne tematy. Wymyślam własne, zróżnicowane sposoby zaznajomienia ucznia z materiałem - sama nie lubię typowych metod uczenia się :)

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Stare Miasto , Śródmieście, Wieniawa

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Nazywam się Adela i jestem tegoroczną maturzystką. Jestem studentką pierwszego roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Mam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, również w zakresie przygotowania do egzaminów. Ukończyłam kurs na poziomie C1+ i aktualnie przygotowuję się do egzaminu Proficiency. Korepetycji udzielam u ucznia, w wybranym lokalu w mieście (np. w kawiarni) oraz online. Zapewniam miłą atmosferę. Podana cena jest do uzgodnienia. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu, zarówno w wakacje jak w roku szkolnym.

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 3 lata