Korepetycje Matematyki – Ewa W.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Śląski (2018)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2018

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Oferuję korepetycje na terenie miasta Żory (u nauczyciela).

Korepetycje odbywają się na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjalnej oraz średniej (poziom podstawowy i niektóre tematy z poziomu rozszerzonego - trzeba wcześniej uprzedzić).
Chętnie przygotuję do matury, matury poprawkowej oraz do egzaminu ósmoklasisty.

Zajęcia odbywać się będą u nauczyciela (Żory - Os. Ks. Władysława).

Proszę o kontakt e-mail lub SMS gdybym nie mogła odebrać telefonu (ze względu na uczelnie). Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Stawka za 60 minut wynosi 50 zł

W cenie korepetycji oczywiście napisane przeze mnie i wydrukowane materiały (notatki, zadania, testy maturalne, tablice maturalne).

O mnie:
Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku "nauczanie matematyki na III i IV stopniu edukacji" oraz absolwentką studiów licencjackich na kierunku "nauczanie matematyki i zajęć komputerowych na I i II stopniu edukacji". Zakończyłam z najwyższą oceną praktykę w Szkole Podstawowej nr 17 w Żorach. W wakacje pracuję jako animator na Uniwersytecie Rozwoju w Katowicach.

Zajęcia prowadzę już od ośmiu lat i nie brakuje uczniów zadowolonych z moich metod. W przeciągu mojej pracy uczyłam ponad 60 osób, w tym ok. 20 maturzystów. Każdego roku dużą część wolnych terminów zajmują mi osoby z tzw. polecenia.
Gwarantuję miłą atmosferę opartą na przyjaznych stosunkach, a jednocześnie odpowiednie przekazywanie wiedzy. Mam indywidualne podejście do ucznia - każdą rzecz potrafię wyjaśnić na kilka sposobów. Uważam, że nie ma przypadków fatalnych - każdy jest w stanie zrozumieć chociaż podstawy matematyki potrzebne do zaliczenia danego etapu edukacji.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Ukończone studia I stopnia na kierunku "Nauczanie matematyki i zajęć komputerowych"

Podobne ankiety Żory

Magdalena L.

30 Zł/god

Mateusz J.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Ewa W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Żory i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.