Korepetycje - Kateřina D. id: 2690

Kateřina D.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Kateřina D.

Przedmioty

Język czeski

Poziomy nauczania

Kursy uniwersyteckie
Szkoła średnia
Dla dzieci
Konwersacje
Poziom C1-C2
Native speaker
Poziom A1-A2
Poziom B1-B2

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ahoj:)! Lubisz Czechów, język czeski, kulturę czeską, czeski humor, czeski film:)?. Czy masz przyjaciół w Czechach, język czeski Ci jest potrzebny do pracy lub masz zamiar udać się do Czech na Erasmusa? A może jesteś po prostu Czechofilem:)?. Chcesz nauczyć się języka czeskiego? Jestem Czeszka. Język czeski jest mój język ojczysty. Studiowałam filologię polską i czeską.
Studiowałam na UG na Wydziałe Filologii Polskiej w ramach programu Erasmus. Udzielam korepetycji z języka czeskiego.
Możliwość nauki przez Skype. Mieszkalam dwa lata w Polsce, obecnie jestem w Czechach, wiec lekcje najlepiej online. Nauka przez Skype oszczędza czas i pieniądze. Wysyłam dużo materiałów do nauki i wiele ciekawych informacji o Czechach:). Charakter zajęć staram sie dostosowywać do potrzeb ucnia. Jestem cierpliwa i staram się, aby lekcje odbywały się w zabawny sposób. Będę również wdzięczna za wszelkie oferty pracy związane z językiem czeskim i polskim. Najlepiej praca zdalna - copywriting, tłumaczenia itp.
Więcej informacji przez e-mail.
Zapraszam:-)!

Wykształcenie:
, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety