Korepetycje - Przemysław O. id:27081

«Uczę matematyki do poziomu matury podstawowej włącznie, ale także poprawek/sprawdzianów/kartkówek etc.»

50 zł/60 min

Przemysław O.

id: 27081

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa

O sobie

Jestem absolwentem studiów I stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na kierunku Zarządzanie. Od października rozpoczynam studia magisterskie na tej samej uczelni, na dwóch kierunkach. Matematyki uczę od 2017 roku i podczas tego okresu miałem okazję współpracować z kilkunastoma uczniami, w różnych okresach czasu. Uczniowie byli w różnym wieku - w 5 kl. szkoły podstawowej, ale także maturzyści. Podczas tego czasu spotkałem osoby z dysleksją - tutaj przy intensywnej współpracy udało się osiągnąć widoczne efekty, co przełożyło się na lepsze oceny w szkole.

Jakim jestem korepetytorem? Wymagającym, niestosującym półśrodków, ale dobierający odpowiednią strategię pod danego ucznia. Jestem zwolennikiem budowaniem solidnych fundamentów - czyli dopóki uczeń nie zrozumie absolutnych podstaw, nie ma sensu iść dalej.

Nie będę pisał magicznych słów, że zaczynam zajęcia od rozmowy, przygotowuję materiały dla ucznia i kończę rozmową „jak się podobało”, ponieważ jestem zdania, że jest to absolutna podstawa. Także nie spotkacie Państwo u mnie magicznych słów, że „miałem dobry wynik na maturze, a Pani na matematyce mnie chwaliła”, bo tutaj chodzi o Ciebie/Wasze dziecko, nie o mnie. Ale pochwalę się, że należę do osób, które potrafią przekazać wiedzę. I znajomi na studiach, którym tłumaczyłem matematykę czy finanse, także to potwierdzą :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Przede wszystkim staram się znaleźć odpowiedź na pytanie „dlaczego?” uczeń nie rozumie danej partii materiału, odnaleźć przyczynę i ją przepracować. To skutkuje wzmocnieniem podstaw u ucznia, co przekłada się na zrozumienie, a nie nauczenie się na pamięć problematycznej partii materiału.

Podobne ankiety Poznań

Adam C.

Korepetycje z matematyki do zakresu matury podstawowej, preferuję bardziej dni w tygodniu, czasem mnie nie ma w Poznaniu na weekendy.

50zł/60 min

Marta B.

Jestem studentką informatyki na Politechnice. Od lat prowadzę korepetycje z matematyki oraz informatyki, a moi uczniowie osiągają wspaniałe wyniki.

50zł/60 min

Gabriela K.

Jestem studentką 3 roku i studiuję kierunek związany z matematyką, chemią i fizyką. I also teach maths and chemistry in english. I'd done that before.

4.6
50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Przemysław O. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 50 zł/60 min.