Korepetycje - Sebastian Z. id: 27659

Sebastian Z.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Język włoski dla dorosłych. Również biznesowy. Pracuję w Transporcie szeroko pojętym oraz produkcji więc słownictwo techniczne nie jest mi obce.

Sebastian Z. 5.0(opinie: 3)

Język włoski dla dorosłych. Również biznesowy. Pracuję w Transporcie szeroko pojętym oraz produkcji więc słownictwo techniczne nie jest mi obce.

Przedmioty

Język włoski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Konwersacja przede wszystkim
Nie tylko uczę, przede wszystkim inspiruję ;)

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem doświadczonym lektorem j. włoskiego po 15-letnim pobycie we Włoszech. Stawiam na konwersacje i aktywne metody nauczania. Chętnie dziele się wszystkimi informacjami dotyczącymi kraju, kultury, mentalności włoskiej. Prowadzę również zajęcia z języka biznesowego. Przygotowuje osoby do wyjazdów do Włoch, czy to zawodowych, czy turystycznych. Posiadam własne materiały dydaktyczne i autorski program nauczania.

Wykształcenie:
Unversita' per stranieri a Siena, CILS C2, 2016
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Sebastian Z.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Ula

5

14.07.2023

Język włoski, Poziom B1-B2

5

Współpracujemy do dziś, cudowny korepetytor.... więcej»
Janusz

5

20.07.2021

Język włoski, Poziom A1-A2

5

Sebastian to bardzo dobry nauczyciel. Zawsze przygotowany i miły... więcej»
Magdalena

5+

27.04.2021

Język włoski, Dla początkujących, Native speaker

5+

Rekomenduję naukę z Sebastianem. To wspaniały nauczyciel imponujący poziomem wiedzy i sposobem prowadzenia lekcji. Zajęcia są ciekawe, każda lekcja jest inna, bardzo interesująca. Materiały są starannie dobrane, fajnie wydane i motywują do dalszej nauki. Nauka włoskiego staje się jednym z ulubionych zajęć, a zaangażowanie Sebastiana udziela się. Efekty nauki przychodzą szybko. Polecam!... więcej»

Podobne ankiety

Kamila B. id: 31453

Kamila B.

Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi. Chciałabym, aby włoska kultura w Polsce była bardziej znana z prawdziwej strony niż ze stereotypów.

50zł/60 min
Sevda B. id: 19861

Sevda B.

I am Sevda Bayramova. I am 23-years-old. I study Master degree in Katowice, Poland. I know english, turkish, italian and azerbijan languages.

40zł/60 min
Kamila L. id: 43244

Kamila L.

Pasja do nauczania języków obcych Zaangażowanie i kreatywność Miła atmosfera Profesjonalne podejście do kursów i lekcji indywidualnych kreatywność

60zł/60 min
Carla P. id: 111850

Carla P.

I am Carla, I have experience un teaching English to adults and preparing a student for his IELTS.

40zł/60 min