Korepetycje - Monika W. id:27739

«Udzielam korepetycji z matematyki i chemii uczniom szkoły podstawowej, przygotowuję do sprawdzianów i egzaminu 8-klasisty.»

60 zł/60 min

Monika W.

id: 27739

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska

Poziom:

inżynier

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasisty Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa

O sobie

Jestem studentką 5 roku Technologii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Oferuję korepetycje z matematyki i chemii na poziomie szkoły podstawowej. Ze względu na mój kierunek studiów i zainteresowanie chemią, a także chęć pomocy innym w jej zrozumieniu dwa lata temu rozpoczęłam swoją przygodę z korepetycjami. Udzielałam korepetycji z chemii i matematyki uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Przygotowywałam uczennice 3 klasy do egzaminu gimnazjalnego, a także pomagałam w nadrabianiu zaległości uczniom szkoły podstawowej. Udało mi się wyjaśnić trudny dla nich materiał i usystematyzować ich wiedzę przy wykorzystaniu testów i zadań oraz własnych notatek. Dzięki temu uczniowie Ci zaczęli logicznie myśleć i coraz lepiej radzili sobie z kolejnymi zadaniami. Jestem osobą pracowitą, sumienną i dokładną dlatego zawsze jestem przygotowana do zajęć. Pomagam uczniom w przygotowywaniu się do sprawdzianów, kartkówek, testów ósmoklasisty, a także w rozwiązywaniu prac domowych. Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, jestem cierpliwa i potrafię ich wysłuchać, dlatego tłumaczenie materiału kilka razy nie jest dla mnie problemem. Zawsze staram się, aby atmosfera podczas zajęć była przyjazna a nauka chemii czy matematyki stała się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Pomagam uczniom w zrozumieniu materiału, ale przy tym wymagam ich zaangażowania, współpracy i przygotowywania do zajęć, na przykład przez rozwiązywanie prac domowych. Dojeżdżam do uczniów do domu, ale także istnieje możliwość udzielania korepetycji u mnie w mieszkaniu bądź w miejscach publicznych, na przykład bibliotekach. Przez ostatnie kilka miesięcy udzielałam również korepetycji online.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Pomagam uczniom w zrozumieniu materiału, ale przy tym wymagam ich zaangażowania, współpracy i przygotowywania do zajęć, na przykład przez rozwiązywanie prac domowych.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Podobne ankiety Warszawa

Jakub M.

Witaj, jestem studentem na wydziale chemicznym Politechniki Warszawskiej. Udzielam korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej i liceum.

40zł/60 min

Tommy H.

I have taught English for 3 years.

5
50zł/60 min

Karolina K.

Pomagam uczniom zrozumieć matematykę, za czym idą lepsze wyniki w szkole i na egzaminach.

5
60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Monika W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 60 zł/60 min.