Korepetycje - Kuba K. id: 28244

Kuba K.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Student 3. roku matematyki na UW z wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na dobrą organizację i przyjazną atmosferę. Zajęcia na wszystkich poziomach.

Kuba K.

Student 3. roku matematyki na UW z wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na dobrą organizację i przyjazną atmosferę. Zajęcia na wszystkich poziomach.

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górny Taras

Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Błonie, Wzgórze Wolności, Górzyskowo, Glinki, Jary, Wilczak, Bielice, Biedaszkowo, Czersko Polskie, Lotnisko

Dolny Taras

Bartodzieje, Śródmieście, Bocianowo, Leśne, Okole, Bielawy, Skrzetusko, Zimne Wody, Babia Wieś, Bydgoszcz Wschód, Zawisza, Siernieczek

Fordon (Wschodnia Dzielnica)

Fordon (dolny + górny taras), Brdyujście

Dzielnica Zachodnia (Willowa)

Osowa Góra, Miedzyń, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Opławiec, Flisy, Prądy, Smukała

Południowo-wschodnia dzielnica przemysłowa

Łęgnowo I, Łęgnowo Wieś, Wypaleniska

Północny Pas Rekreacyjny

Las Gdański, Myślęcinek, Rynkowo

U korepetytora:
Bydgoszcz, Górny Taras , Górzyskowo
Online:
Tak

O sobie:

Udzielam korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach (szkoła podstawowa, liceum/technikum - zakres podstawowy i rozszerzony). Studiuję matematykę na najlepszym wydziale w Polsce, a w obecnym roku akademickim otrzymałem stypendium rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszych studentów. Doświadczenie w prowadzeniu korepetycji zdobywam już od 4 lat. W swoim dorobku mam też staż w firmie Mathleaks, gdzie przygotowywałem aplikację do nauki matematyki na rynek amerykański pod okiem doświadczonych metodyków z różnych stron świata. Znam doskonale podstawę programową. Moje wyniki z egzaminów z matematyki: egzamin gimnazjalny 100%, matura podstawowa 100%, matura rozszerzona 86%. Lekcje prowadzę z dojazdem lub u mnie (na Górzyskowie). Możliwe są także zajęcia online.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Aleksandra T. id: 51042

Aleksandra T.

Cześć, mam na imię Ola, jestem studentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Angielski od wielu lat jest moją pasją. Posiadam certyfikat CAE (Cambridge Advanced English). Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, dostosowuję poziom i materiały pod każdego z uczniów z osobna. Zapraszam do kontaktu:)

80zł/60 min
Tuyishime F. id: 43955

Tuyishime F.

Physics And Mathematics Teacher at Socrates High School

5
60zł/60 min
Katarzyna Ż. id: 47218

Katarzyna Ż.

Studentka na wydziale Menadżersko-prawnym. Od roku prowadzę korepetycję z matematyki. W czasie wolnym lubię piec i podróżować.

60zł/60 min
Michał G. id: 23658

Michał G.

Udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz liceów w zakresie podstawowym.

70zł/60 min
Konrad W. id: 35072

Konrad W.

Cześć, mam na imię Konrad, mam 22 lata i studiuję Informatykę na UKW w Bydgoszczy. Jestem absolwentem bydgoskiego Elektronika.

60zł/60 min