Korepetycje - Kuba K. id: 28244

Kuba K.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Student 3. roku matematyki na UW z wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na dobrą organizację i przyjazną atmosferę. Zajęcia na wszystkich poziomach.

Kuba K.

Student 3. roku matematyki na UW z wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na dobrą organizację i przyjazną atmosferę. Zajęcia na wszystkich poziomach.

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górny Taras

Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Błonie, Wzgórze Wolności, Górzyskowo, Glinki, Jary, Wilczak, Bielice, Biedaszkowo, Czersko Polskie, Lotnisko

Dolny Taras

Bartodzieje, Śródmieście, Bocianowo, Leśne, Okole, Bielawy, Skrzetusko, Zimne Wody, Babia Wieś, Bydgoszcz Wschód, Zawisza, Siernieczek

Fordon (Wschodnia Dzielnica)

Fordon (dolny + górny taras), Brdyujście

Dzielnica Zachodnia (Willowa)

Osowa Góra, Miedzyń, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Opławiec, Flisy, Prądy, Smukała

Południowo-wschodnia dzielnica przemysłowa

Łęgnowo I, Łęgnowo Wieś, Wypaleniska

Północny Pas Rekreacyjny

Las Gdański, Myślęcinek, Rynkowo

U korepetytora:
Bydgoszcz, Górny Taras , Górzyskowo
Online:
Tak

O sobie:

Udzielam korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach (szkoła podstawowa, liceum/technikum - zakres podstawowy i rozszerzony). Studiuję matematykę na najlepszym wydziale w Polsce, a w obecnym roku akademickim otrzymałem stypendium rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszych studentów. Doświadczenie w prowadzeniu korepetycji zdobywam już od 4 lat. W swoim dorobku mam też staż w firmie Mathleaks, gdzie przygotowywałem aplikację do nauki matematyki na rynek amerykański pod okiem doświadczonych metodyków z różnych stron świata. Znam doskonale podstawę programową. Moje wyniki z egzaminów z matematyki: egzamin gimnazjalny 100%, matura podstawowa 100%, matura rozszerzona 86%. Lekcje prowadzę z dojazdem lub u mnie (na Górzyskowie). Możliwe są także zajęcia online.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Beata S. id: 50543

Beata S.

Jestem studentką finansów i rachunkowości, a moja pasja to matematyka i sport. Prowadzę aktywny styl życia i lubię zarażać miłością do matematyki.

70zł/60 min
Laura I. id: 2203

Laura I.

Nazywam się Laura Iwicka i od 10 lat zajmuję się nauczaniem indywidualnym.

60zł/60 min
Katarzyna Ż. id: 47218

Katarzyna Ż.

Studentka na wydziale Menadżersko-prawnym. Od roku prowadzę korepetycję z matematyki. W czasie wolnym lubię piec i podróżować.

60zł/60 min
Dorota M. id: 53164

Dorota M.

Cześć, jestem Dorota i studiuję matematykę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz informatykę na Politechnice Bydgoskiej.

5
60zł/60 min
Tuyishime F. id: 43955

Tuyishime F.

Physics And Mathematics Teacher at Socrates High School

5
60zł/60 min

Kuba K. korepetytor - Matematyka. Bydgoszcz.