Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Norbert D. id:28538

Norbert D.

50za 60 min

Norbert D.

«Jestem studentem 3 roku arabistyki i pasjonatem języków obcych. Udzielam korepetycji z angielskiego, arabskiego, oraz matematyki.»

Przedmioty

Język angielski

Matematyka

Język arabski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Pomagam przy materiale aktualnie przerabianym w szkole, zadaniach domowych, oraz w przygotowaniach do matury, lub egzaminu 8-klasisty. Z chęcią przygotuję dodatkowe materiały do nauki na wcześniej wybrany temat. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Pomagam przy materiale aktualnie przerabianym w szkole, zadaniach domowych, oraz w przygotowaniach do matury, lub egzaminu 8-klasisty. Z chęcią przygotuję dodatkowe materiały do nauki na wcześniej wybrany temat. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, starając się zainteresować tematem i pokazać użyteczność angielskiego.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jestem studentem arabistyki i posiadam własne podręczniki, oraz inne materiały do nauki. Nauczam od zupełnych podstaw standardowego współczesnego języka arabskiego. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, starając się zainteresować tematem i wybierając kreatywne, dopasowane do ucznia sposoby nauki.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań: Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jeżyce, Świerczewo, Św. Łazarz, Wilda, Zielony Dębiec

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Dobieram metody nauki indywidualnie do każdego ucznia tak, by sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom. Staram się zainteresować tematem i urozmaicać zajęcia na różne sposoby. Korzystam zarówno z materiałów, których uczeń używa w szkole, jak i mogę przygotować własne dodatkowe zadania.

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok