Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Wojciech K. id:29009

Wojciech K.

50za 60 min
50 za 60 min

Ten nauczyciel nie jest aktywny

Wojciech K.

«Uczę języka angielskiego i mam zadowolonych uczniów, którzy odnoszą sukcesy. Moja uczennica wyjechała do pracy za granicą po rocznych przygotowaniach»

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Wiem, jaka ważna jest nauka języków i jaka prosta być potrafi, kiedy nauczyciel znajdzie nić porozumienia z uczniem. Sam doświadczyłem, jaki krzywdzący potrafi być system edukacji, którego błędy musiałem pokonywać sam z korepetytorami. Na bazie własnych doświadczeń mówię wprost- jestem w stanie ci pomóc! Wiem, co działa, a co nie i dostosowuję się do potrzeb i możliwości ucznia.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Szczecin:

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Turzyn, Łękno, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód
U korepetytora:

Pocztowa, Szczecin

Lekcje online:

tak

O sobie

Hi, what’s up?

Oferuję zajęcia STACJONARNIE oraz ONLINE od poziomu A1 do B2. Zajęcia trwają godzinę lub półtorej. Jestem elastyczny i dostępny o każdej porze, w każdy dzień w tygodniu

1. Jak wyglądają zajęcia?

Z reguły zaczynamy rozmową, potem sprawdzamy zadanie domowe, a następnie podaję film do obejrzenia lub tekst do przeczytania. Na podstawie materiału dyskutujemy, a Ty pokazujesz, czy zrozumiałeś. Nie robimy testów i nie rozwiązujemy zadań. One są zadaniem domowym, dzięki czemu nie płacisz za lenistwo nauczyciela. Zamiast tego głównie ROZMAWIAMY .

2. Przebieg kursu

Realizujemy podręcznik dostosowany do Twojego poziomu. Czasami mogę polecić obejrzeć coś na Netflixie i YT, a czasem dać fragment książki. Twój postęp będzie widoczny, gwarantuję MIERZALNE efekty.

3. Dla kogo są zajęcia?

Wszystkie grupy wiekowe są mile widziane. Na zajęciach lubię skracać dystans. Robimy small talk i deep talk.

4. Koszty

Koszty materiałów pokrywa ja. Wysyłam przed lekcją skany podręczników i zadań. Cena za lekcję wynosi 50zł/h

5. Moje kwalifikacje

Jestem studentem medycyny. Już wiesz, że możesz powierzyć swój los w moje ręce. Nie posiadam certyfikatów, a jedynie maturę na poziomie rozszerzonym. Pracowałem za granicą i codziennie posługuję się językiem angielskim. Moi uczniowie zdają egzaminy i wyjeżdżają pracować za granicę. Uczyłem języka branżowego: technical english, medical english. STWÓRZ swoją własną historię.

6. Napisz do mnie!

Pierwsza lekcja jest DARMOWA , bo sam musisz stwierdzić, czy zajęcia Ci się podobają! Czułbym się źle, gdybyś płacił w ciemno za lekcję, na którą normalnie byś nie poszedł ;)

See ya!

Wykształcenie:

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, lekarz

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 1 rok