Korepetycje - Yana V. id: 29130

Yana V.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetytor Języka Angielskiego

Yana V.

Korepetytor Języka Angielskiego

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

- Indywidualne podejście do każdego studenta odpowiednio do potrzeb i celów
- Nadaję wszystkie potrzebne materiale dydaktyczne
- Pomogę wam zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki ONLINE lekcjom

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Rzeszów, Krakowska - Południe
Online:
Tak

O sobie:

Witam! Mam na imię Yana. Jestem korepetytorem języka angielskiego. Mam wykształcenie wyższe w kierunku filologia angielska. Prowadzę zajęcia w językach polskim, rosyjskim, ukraińskim i w oczywiście w języku angielskim:) Każdy uczeń według mnie jest wyjątkowy, dlatego zawsze mam wyjątkowe podejście do każdego. Zajęcia prowadzę w przyjemnej atmosferze, staram się żeby każdy czuł się komfortowo. Chętnie wam pomogę w nauce języka angielskiego. Zapraszam wszystkich na moje zajęcia.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, licencjat, 2019
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Lidia R. id: 53157

Lidia R.

Posiadam ponad 13 lat doświadczenia pedagogicznego, w tym prowadzenia korepetycji z języka angielskiego i języka polskiego jako obcego. Od roku 2020 zaczęłam prowadzić on-line zajęcia. Głównie pracuję z uczniami w wieku od 12 lat, studentami oraz osobami dorosłymi.

50zł/60 min
Mohammad Q. id: 110504

Mohammad Q.

I’m here to teach children English language I like to train my younger children With English language so they can understand around the globe Also, I’m requesting to all the parents that please make your children understand on English language because when they grow up they would be able to communicate with people

50zł/60 min
Julian S. id: 47410

Julian S.

Jestem pełnym wyrozumiałości i cierpliwości nauczycielem, potrafiącym przekazać wiedzę i wyjaśnić jak zwiększyć efektywność, zaoszczędzając czas.

4.9
50zł/60 min
Aleksandra R. id: 45744

Aleksandra R.

Jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowski.

40zł/60 min
Samanta W. id: 39609

Samanta W.

Hello! Nazywam się Samanta i jestem studentką filologii angielskiej nauczycielskiej. Zapraszam Cię do wspólnej przygody z językiem angielskim.

60zł/60 min