Korepetycje - Karol W. id:2934

Karol W.

40za 60 min

Karol W.

Przedmioty

Język łaciński i kultura antyczna

Gra na fortepianie

Historia muzyki

Muzyka

Filozofia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Kursy uniwersyteckie

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Kursy uniwersyteckie

Poziom podstawowy

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Kursy uniwersyteckie

Poziomy nauczania:

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Poziom podstawowy

Poziomy nauczania:

Dla początkujących

Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne , Dziesiąta, Felin, Głusk , Hajdów-Zadębie , Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek , Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek , Stare Miasto , Szerokie, Śródmieście, Tatary , Węglin Południowy , Węglin Północny , Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Witam. Nazywam się Karol i jestem studentem muzykologii i filozofii.Ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia na fortepianie oraz akordeonie. Jestem absolwentem muzykologii (studia I stopnia). Obecnie studiuje muzykologię (studia stacjonarne II stopnia) i filozofię. Od wczesnych lat jestem aktywny muzycznie oraz tanecznie (zespół pieśni i tańca, chóry itp.). Odbyłem praktyki w szkole muzycznej ucząc w niej przedmiotów teoretycznych. Osobiście jestem pasjonatem muzyki, szczególnie muzyki klasycznej.
a) Oferuję pomoc w nauczaniu łaciny/przygotowaniu do kolokwium/egzaminu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do studentów, których obejmuje kurs języka łacińskiego oraz do uczniów szkół średnich. Zależy mi na tym, aby osoba, której pomagam była zadowolona i wyniosła ze spotkań znajomość języka.
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z łaciny.
Miejsce spotkań do uzgodnienia.
b) Oferuję pomoc w nauczaniu gry na instrumencie pianino/fortepian. Początkowo proponuję "Szkołę na fortepian" Klechniowskiej oraz repertuar techniczny. Korepetycje połączone są z równoległą nauką teorii muzyki niezbędnej do prawidłowego rozwoju umiejętności gry na instrumencie. Oferta kierowana jest do tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się podstaw gry na instrumencie oraz do tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.
c) Proponuję również korepetycje z zakresu historii i teorii muzyki. Oferta skierowana do tych wszystkich, którzy chcieliby poznać teorię muzyki, nauczyć się czytać nuty, poznać podstawowe zasady harmonii, notacji muzycznej itp. oraz do uczniów szkół muzycznych jako pomoc przy zajęciach z harmonii, zasad muzyki, historii muzyki, czy literatury muzycznej.
Pomogę również w przygotowaniu do matury z historii muzyki.

Wykształcenie:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, licencjat, 2016

Doświadczenie:

ponad 1 rok