Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (2016)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2016

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaKursy uniwersyteckieKursy specjalistyczneDla początkującychPoziom podstawowy

O sobie:

Witam. Nazywam się Karol i jestem studentem muzykologii i filozofii.Ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia na fortepianie oraz akordeonie. Jestem absolwentem muzykologii (studia I stopnia). Obecnie studiuje muzykologię (studia stacjonarne II stopnia) i filozofię. Od wczesnych lat jestem aktywny muzycznie oraz tanecznie (zespół pieśni i tańca, chóry itp.). Odbyłem praktyki w szkole muzycznej ucząc w niej przedmiotów teoretycznych. Osobiście jestem pasjonatem muzyki, szczególnie muzyki klasycznej.
a) Oferuję pomoc w nauczaniu łaciny/przygotowaniu do kolokwium/egzaminu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do studentów, których obejmuje kurs języka łacińskiego oraz do uczniów szkół średnich. Zależy mi na tym, aby osoba, której pomagam była zadowolona i wyniosła ze spotkań znajomość języka.
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z łaciny.
Miejsce spotkań do uzgodnienia.
b) Oferuję pomoc w nauczaniu gry na instrumencie pianino/fortepian. Początkowo proponuję "Szkołę na fortepian" Klechniowskiej oraz repertuar techniczny. Korepetycje połączone są z równoległą nauką teorii muzyki niezbędnej do prawidłowego rozwoju umiejętności gry na instrumencie. Oferta kierowana jest do tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się podstaw gry na instrumencie oraz do tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.
c) Proponuję również korepetycje z zakresu historii i teorii muzyki. Oferta skierowana do tych wszystkich, którzy chcieliby poznać teorię muzyki, nauczyć się czytać nuty, poznać podstawowe zasady harmonii, notacji muzycznej itp. oraz do uczniów szkół muzycznych jako pomoc przy zajęciach z harmonii, zasad muzyki, historii muzyki, czy literatury muzycznej.
Pomogę również w przygotowaniu do matury z historii muzyki.

Krótka informacja o korepetytorze

Karol W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język łaciński i kultura antyczna
 2. Gra na fortepianie
 3. Historia muzyki
 4. Muzyka
 5. Filozofia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Kursy uniwersyteckie
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.