Korepetycje - Katarzyna M. id:29813

Katarzyna M.

40za 60 min

Katarzyna M.

«Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Udzielam korepetycji z języka angielskiego i polskiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum.»

Przedmioty

Język angielski

Język polski

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Konwersacje

Informacje o doświadczeniu:

Język polski stwarza wielkie pole do interpretacji - chciałabym poprzez swoje zajęcia sprawić, ażeby uczeń nie bał się wyrażać swojego zdania, które poparte będzie poprawną argumentacją, otworzył się na bycie kreatywnym i dobrze obeznanym w gramatyce i literaturze młodym człowiekiem; by czytanie lektur nie było przykrym obowiązkiem, a zaproszeniem do wielkiej podróży w czasie i miejscu, które tylko sobie wymarzy.

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Gramatyka

Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

Poziom B1-B2 (Intermediate)

Informacje o doświadczeniu:

Głównie chciałabym, podczas przeprowadzanych przeze mnie zajęć, skupić się na tym, ażeby uczeń poznał i polubił naukę języka obcego poprzez różne jej formy, takie jak wspólne rozwiązywanie zadań, czytanie ze zrozumieniem, słuchanie, a nawet piosenki,a przede wszystkim praktyczne wykorzystywanie zdobytych umiejętności. Zależy mi na tym, by moja współpraca zaowocowała u dziecka wzrostem umiejętności językowych i ogromną satysfakcją z posługiwania się językiem angielskim w codziennym życiu.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Imielna , Kraków

Lekcje online:

tak

O sobie

Witam, w tym roku akademickim zamierzam uzyskać dyplom magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza zainteresowaniami związanymi z podjętym przeze mnie kierunkiem moją pasją są również języki. Od dziecka podobało mi się słuchanie zagranicznych piosenek i odkrywanie ich, wtedy jeszcze, tajemniczej dla mnie treści. To hobby pomogło mi w osiągnięciu takich wyników, jak matura podstawowa z języka angielskiego i języka polskiego na poziomie 100%, matura rozszerzona z języka angielskiego i polskiego odpowiednio 95% i 84%, ukończenie kursu z języka angielskiego na poziomie C1 w czasie studiów, a także uzyskanie certyfikatu językowego TOLES Higher, kursu językowego sprawdzającego znajomość języka ogólnego i prawniczego na poziomie excellent.
Podczas zajęć chciałabym poszerzyć wiedzę ucznia w zakresie gramatyki, poprawnej interpretacji, czytania ze zrozumieniem, a także opracowywania rozmaitych zadań otwartych, niezależnie od wieku.

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, student, 2021

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia