Korepetycje - Wiktoria N. id: 29905

Wiktoria N.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Mam 20 lat, jestem studentką drugiego roku pielęgniarstwa.

Wiktoria N.

Mam 20 lat, jestem studentką drugiego roku pielęgniarstwa.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Zespół dzielnic zachodnich

Załęska Hałda-Brynów, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Maturę pisemną z języka angielskiego na poziomie podstawowym (w 2019 roku) zdałam na 98%, a ustną na 96%. Uczyłam już kilkoro dzieciaków tego języka. Zawsze próbuję dostosować się do dziecka i podjąć wobec niego, jak najlepsze kroki, żeby pomóc mu zrozumieć język angielski.

Wykształcenie:
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Emilia S. id: 51373

Emilia S.

Jestem studentką 2 roku prawa na Uniwersytecie Śląskim z trzyletnim doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji online i stacjonarnych z języka angielskiego.

50zł/60 min
Witek G. id: 107213

Witek G.

Mam na imię Witek i pomogę Ci szybko i skutecznie rozmawiać swobodnie po angielsku z kontrahentami, członkami zespołu, oraz w różnych sytuacjach biznesowych i związanych z życiem codziennym.

50zł/60 min
Monika M. id: 42015

Monika M.

Hej wszystkim! Oferuje korepetycje z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

50zł/60 min
Jovita U. id: 53456

Jovita U.

Cześć, nazywam się Uzoma Jovita. Studiuję na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie. Jestem na ostatnim roku medycyny. Mam 22 lata i mieszkam w Polsce. Jestem świetnym nauczycielem języka angielskiego. Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

40zł/60 min
Ksenia H. id: 32249

Ksenia H.

I've graduated from KNUFT and IO Academy. I've got a TESOL certificate. Work experience -7 years. I mainly work with teenagers and adults. I conduct general English lessons based on learning grammar and new vocabulary as well as run conversational lessons. My main goals are to properly motivate students, and make the lesson fun and productive.

60zł/60 min