Korepetycje - Sandra H. id: 30311

Sandra H.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jeśli szukacie kogoś, kto pomoże Wam albo Waszemu dziecku uczyć się w miłym towarzystwie to zapraszam:)

Sandra H.

Jeśli szukacie kogoś, kto pomoże Wam albo Waszemu dziecku uczyć się w miłym towarzystwie to zapraszam:)

Przedmioty

Język angielski

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Główna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Piątkowo

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentką, która ciągle się doskonali. Moje metody opierają się na najnowszych programach do przyswajania wiedzy. Mam "koleżeńskie" podejście do moich uczniów. Praca w komfortowej atmosferze to klucz do naturalnego przyswajania języka. Moja praca może opierać się na materiałach ze szkoły lub dodatkowych materiałach, które zapewnię.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, licencjat, 2020
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Monika K. id: 35541

Monika K.

Unikalne i skuteczne zajęcia z języka angielskiego dla NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH. 100% zadowolonych uczniów. Twoj cel=Moj cel

50zł/60 min
Brahim S. id: 106956

Brahim S.

I am Brahim. I have a certificate from Moroccan University, I'm right now in Poznań, teaching English to kids and adults and the elderly too, I come to your place.

60zł/60 min
Ayomide Hannah I. id: 36930

Ayomide Hannah I.

I am an Enthusiast of the SDGs, a Communicator, and an Academic Researcher. Hence, my interest to extend my lore to impact knowledge in people.

5
70zł/60 min
Katarzyna A. id: 40807

Katarzyna A.

Jestem ambitną studentką i pasjonatką języka angielskiego. Udzielam korepetycji uczniom na poziomie podstawowym oraz średnio-zaawansowanym.

70zł/60 min
Aliaksandra P. id: 111255

Aliaksandra P.

Cześć, nazywam się Ola o jestem studentką lingwistyki stosowanej w Poznaniu. Wiem jak trudno znaleźć kompetentnego korepetytora i mieć zajęcia w miłej atmosferze i chętnie Ci pomogę!

50zł/60 min