Korepetycje - Onur T. id: 3039

Onur T.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Informationen über mich erfahrt Ihr bei unserem ersten Treffen!

Onur T.

Informationen über mich erfahrt Ihr bei unserem ersten Treffen!

Przedmioty

Język niemiecki

Język turecki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zapraszam wszystkich chętnych na profesjonalne i indywidualne korepetycje. Wszystkie warunki, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta, do uzgodnienia na pierwszych konsultacjach.

Wykształcenie:
Frankfurt University, ,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Dmytro Z. id: 12831

Dmytro Z.

I live in Krakow near Krolewska street. We can meet for lessons in my area. I don`t speak Polish.My IELTS level is C1

40zł/60 min
Svitlana T. id: 46743

Svitlana T.

Hello! Lets learn german together.

50zł/60 min
Natalia B. id: 45150

Natalia B.

Nauczanie niemieckiego to moja pasja i ogromna przygoda. Dysponuję dużą ilością materiałów i książek, które dopasowuję do poziomu językowego studentów.

80zł/60 min
Wiktoria N. id: 12366

Wiktoria N.

Ich bin Victoria und ich kann Dir viel beibringen :)

80zł/60 min
Konrad G. id: 34229

Konrad G.

Ukończyłem Filologię Germańską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, studia I stopnia. Lubię język niemiecki i literaturę niemieckojęzyczną. Interesuje mnie także historia Niemiec, przede wszystkim dwudziestolecie międzywojenne. Lubię poznawać ludzi oraz nie znane mi dotychczas miejsca. Dojazd do uczniów nie jest dla mnie żadnym problemem.

4.9
50zł/60 min

;