Korepetycje - Paulina K. id: 30561

Paulina K.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Udzielam korepetycji z matematyki i angielskiego. Cierpliwość, zaangażowanie i indywidualne podejście do ucznia to cechy, którymi się charakteryzuję;)

Paulina K.

Udzielam korepetycji z matematyki i angielskiego. Cierpliwość, zaangażowanie i indywidualne podejście do ucznia to cechy, którymi się charakteryzuję;)

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentką i szczerą pasjonatką matematyki. Podczas studiów odbyłam roczną podróż do Wielkiej Brytanii w trakcie której uczęszczałam na zajęcia z matematyki prowadzone w języku angielskim, z zamiłowania do języka i ciekawości kultury brytyjskiej. Chętnie dzielę się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z moimi uczniami. Stawiam przede wszystkim na bezstresowość zajęć, co uważam za skuteczne zarówno w przypadku matematyki, jak i angielskiego. Zapraszam do kontaktu!

Wykształcenie:
Politechnika Wrocławska, student, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

5 opinie o Paulina K.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

4

Wiktor

5+

27.07.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Wszystko w porządku, bardzo fajna korepetytorka i profesjonalna. Moje dziecko z przyjemnością ma lekcję z panią Pauliną. Moja opinia jest super.... więcej»
Bianka

5+

16.08.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Solidna, doskonale tłumaczy zagadnienia z matematyki, bdb znajomość angielskiego, lekcje z Panią Pauliną są genialne :)... więcej»
Sylwia

5

09.06.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5

Wszystko super! Najważniejsze jest to, że Pani Korepetytor ma dobry kontakt z młodzieżą, co dzisiaj jest rzadkością. Potrafiła szybko zidentyfikować potrzebny i braki ucznia, przetestować jego umiejętności i wyznaczyć plan działania. Polecam!... więcej»
GINA

5+

08.01.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Ms.Paulina is great teacher! She is always on time with super enthusiasm and my daughter is happy to study with her. We will give her top note for Ms. Paulina.... więcej»
Patrycja

5+

05.12.2020

Język angielski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Super korepetytorka, fajny kontakt z nastolatką. Punktualna, elastyczna, ale też sympatyczna i pozytywna. Polecam.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Chazel B. id: 39866

Chazel B.

I am curious by nature and enjoy a variety of subjects and people. I enjoy the simple things and I laugh often. I am patient, helpful and generous.

70zł/60 min
Milena S. id: 52637

Milena S.

Cześć:) nazywam się Milena i jestem studentką. Od roku udzielam korepetycji dla dzieci na poziomie podstawówki oraz liceum (w tym przygotowania do matury podstawowej). Zapraszam do kontaktu, z chęcią odpowiem na więcej pytań!!

70zł/60 min
Kamila B. id: 14165

Kamila B.

Korepetytor z matematyki dla dzieci z podstawówki lub z gimnazjum

40zł/60 min
Maja K. id: 25444

Maja K.

Korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie

50zł/60 min
Kseniya P. id: 25162

Kseniya P.

Celta qualified "Pass A" awarded English teacher. I've been teaching English for 5 years to adults as well as teenagers and kids

5
60zł/60 min

Paulina K. korepetytor - Matematyka, Język angielski. Wrocław.