Korepetycje - Kamila M. id: 30796

Kamila M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Moją pasją są biologia i chemia, a także inne przedmioty ścisłe. Pragnę pokazywać swoim uczniom, że nauka wcale nie musi być nudna!

Kamila M.

Moją pasją są biologia i chemia, a także inne przedmioty ścisłe. Pragnę pokazywać swoim uczniom, że nauka wcale nie musi być nudna!

Przedmioty

Chemia

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentką Biotechnologii - rok 1, natomiast swoją przygodę ze studiowaniem rozpoczęłam od kierunku położnictwo, ponieważ pasjonuje mnie nauka o człowieku, biologia, chemia, genetyka oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy w nauce. Jestem laureatką wielu konkursów, zawsze ambitnie podchodzę do prowadzenia zajęć z młodzieżą :)

Moja metoda nauczania opiera się na skojarzeniach, przekształceniach suchych treści programowych w coś, co łatwiej jest zrozumieć uczniom, np. poprzez rysunki, tabele, gry logiczne w zależności od potrzeb jakie wymaga dany materiał. Dużo czasu poświęcam na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce, m. in. poprzez wspólne oraz samodzielne rozwiązywanie testów oraz poszerzanie zdobytej wiedzy artykułami i ciekawostkami, aby lepiej zostały one w pamięci.
szkoły:
Uniwersytet Wrocławski - Biotechnologia rok 1, 2020/2021;
Śląski Uniwersytet Medyczny - położnictwo rok 1, 2019/2020;
IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie - ukończone z wyróżnieniem oraz wysokim wynikiem na świadectwie maturalnym - wysoki centyl - rok 2019;
Społeczna Szkoła Baletowa w Częstochowie - ukończona z wyróżnieniem w roku 2019;
Każda klasa podstawówki, gimnazjum oraz liceum ukończona świadectwem z czerwonym paskiem oraz osiągnięciami w konkursach naukowych, sportowych, teatralnych i tanecznych.

Dodatkowe informacje:
Prawo jazdy kat. B
Kurs wychowawcy kolonijnego - rok 2019
Doświadczenie w pracy z młodzieżą w szkołach tańca, jako instruktor i choreograf oraz udzielaniu korepetycji z przedmiotów:
biologa - szkoła podstawowa, liceum - poziom rozszerzony
chemia - szkoła podstawowa, liceum - poziom rozszerzony
język angielski - A1/A2/B1/B1+/B2
matematyka - szkoła podstawowa, liceum - poziom podstawowy (i gimnazjum)
ponadto przedmioty ścisłe: matematyka, fizyka, geografia - szkoła podstawowa (i gimnazjum)

Osoby, którym pomagałam w nauce do tej pory zawsze były zadowolone ze wspólnych lekcji i poprawiały swoje wyniki w nauce :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paweł D. id: 47726

Paweł D.

Podczas zajęć staram się, aby uczeń zrozumiał biologię jako naukę ciekawą i logiczną, a nie tylko "pamięciową". W tym celu każde zajęcia wzbogacam kartami pracy, filmami oraz ciekawostkami z życia biologii :)

70zł/60 min
Julita K. id: 31829

Julita K.

Jestem uczennicą klasy maturalnej klasy o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym. Na swoim koncie mam wiele sukcesów w dziedzinie biologii i chemii.

5
40zł/60 min
Izabela B. id: 48404

Izabela B.

Do każdego studenta podchodzę indywidualnie. Prowadzę aktywne zajęcia z własną prezentacją, ale spokojnie, zajęcia ze mną nie są stresujące :)

68-88zł/60 min
Julia M. id: 29951

Julia M.

Jestem studentką 1 roku Medycyny Weterynaryjnej. Biologia od zawsze była moim ulubionym przedmiotem i wiem, że w łatwy sposób potrafię ją przekazać

40zł/60 min
Patrycja I. id: 110168

Patrycja I.

Kim jestem? Jestem doktorantką Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego z bogatym doświadczeniem i pasją do biologii.

80zł/60 min

;