Korepetycje - Valeriia K. id: 30841

Valeriia K.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Gram w orkiestrach Neue Philharmonie München, I'Culture Orchestra. Udział w kursach muzycznych w klasie Prof. J.Wawrowskiego, J.Staniendy, O.Krysy.

Valeriia K. 5.0(opinie: 1)

Gram w orkiestrach Neue Philharmonie München, I'Culture Orchestra. Udział w kursach muzycznych w klasie Prof. J.Wawrowskiego, J.Staniendy, O.Krysy.

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Indywidualna metoda nauczania dla każdego ucznia.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica XIV Czyżyny

Czyżyny, Łęg, Osiedle 2 Pułku Lotniczego, Osiedle Akademickie, Osiedle Dywizjonu 303

Dzielnica XVIII Nowa Huta

Błonie, Branice, Osiedle Centrum A, Osiedle Centrum B, Osiedle Centrum C, Osiedle Centrum D, Osiedle Centrum E, Chałupki, Chałupki Górne, Cło, Górka Kościelnicka, Holendry, Kopaniny, Kościelniki, Kujawy, Mogiła, Nowa Huta, Nowa Wieś (Dzielnica XVIII), Osiedle Górali, Osiedle Handlowe, Osiedle Hutnicze, Osiedle Kolorowe, Osiedle Krakowiaków, Osiedle Lesisko, Osiedle Młodości, Osiedle Na Skarpie, Osiedle Ogrodowe, Osiedle Słoneczne, Osiedle Sportowe, Osiedle Spółdzielcze, Osiedle Stalowe, Osiedle Szklane Domy, Osiedle Szkolne, Osiedle Teatralne, Osiedle Urocze, Osiedle Wandy, Osiedle Willowe, Osiedle Zgody, Osiedle Zielone, Piekiełko, Pleszów, Przylasek Rusiecki, Przylasek Wyciąski, Ruszcza, Stryjów, Wola Rusiecka, Wolica, Wróżenice, Wyciąże

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korzystam z różnych metod nauczania- to jest połączenia Suzuki, Mimi Zweig, "rosyjskiej". Uważam, że każdy student potrzebuje indywidualnego podejścia. Również pomagam z ćwiczeniami w domu i wykonywaniem prac domowych ze szkoły muzycznej. Na moich lekcjach gramy nie tylko gamy i pasaże, a również ulubione piosenki! Jestem otwartą na wszystkie pomysły!

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna w Krakowie, student, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Ewa

5+

26.12.2021

Gra na skrzypcach, Dla dzieci

5+

Bardzo dobry nauczyciel, bardzo fajna osoba. Moja córka ją bardzo polubiła. Teraz mamy przerwę, ale na pewno ponowimy zajęcia od września.... więcej»

Podobne ankiety

Anastazja Ł. id: 27771

Anastazja Ł.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie (skrzypce), studentka ostatniego roku studiów magisterskich (altówka). Zapraszam na lekcje

5
90zł/60 min
Beata T. id: 106073

Beata T.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Instrumentalnym. W 2020 roku ukończyłam również studia na Universitat fur Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. W nauce gry na skrzypcach posiadam wieloletnie doświadczenie. Udzielam również lekcji z zakresu gry na altówce oraz kształcenia słuchu.

100zł/60 min
Natalia K. id: 44215

Natalia K.

Jestem skrzypaczką, absolwentką Edukacji Muzycznej, na co dzień pracuję z dziećmi jako nauczyciel rytmiki.

80zł/60 min
Anastasiia S. id: 45136

Anastasiia S.

My name is Anastasiya and I am a violinist and pianist in 3rd generation. Now I am able to share my knowladge and expirience with others. Lectures are in English and Polish Nazywam się Anastasia i jestem skrzypaczką i pianistką w trzecim pokoleniu. Teraz mam możliwość dzielic się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. (Lectures in English)

5
100zł/60 min
Roman S. id: 46645

Roman S.

Uwielbiam sprawę, jaką się zajmuje. Znam jak pomoc, żeby osoba, która chce nauczyć się, zdążyła dotarć swoje marzenie. Korepetycji dla dzieci i dorosłych. Lekcja trwa od 45-55 minut (do ustalenia). Lekcje odbywają się u mnie (Krowoderska) lub u ucznia (cena zmienia się w zależności od lokacji). Prowadzę lekcje po polsku, ukraińsku i angielsku.

5
100zł/60 min

Valeriia K. korepetytor - Gra na skrzypcach. Kraków.