Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Justyna B. id:31089

Justyna B.

70za 60 min

Justyna B.

«Posiadam doświadczenie w nauce.Studiuję skrzypce na Akademii Sztuki.Uczę dzieci oraz dorosłych. Jestem miła i z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi.»

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Podczas lekcji staram się zaciekawić uczniów oraz umuzykalnić. Do każdego podchodzę indywidualnie i dobieram odpowiednie ćwiczenia kształtujące technikę gry. Uczę od podstaw oraz udzielam korepetycji uczniom szkół muzycznych.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Szczecin:

Prawobrzeże

Bukowe-Klęskowo, Dąbie, Kijewo, Majowe, Podjuchy, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Słoneczne, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zdroje, Żydowce-Klucz

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Turzyn, Łękno, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód

Zachód

Arkońskie-Niemierzyn, Gumieńce, Głębokie-Pilchowo, Krzekowo-Bezrzecze, Osów, Pogodno, Pomorzany, Zawadzkiego-Klonowica, Świerczewo
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie oraz dobieram odpowiednie ćwiczenia kształtujące technikę gry. Prowadzę zajęcia w sposób umuzykalniający oraz zachęcający do dalszej gry. Aktualnie studiuje grę na skrzypcach na Akademii Sztuki w Szczecinie. Ukończyłam II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Posiadam doświadczenie w nauce dzieci i dorosłych. Uczę od podstaw oraz udzielam korepetycji uczniom szkół muzycznych.

Wykształcenie:

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach, student, 2017

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Uczniowie z BUKI:

10

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

5 opinie o Justyna B.

5/5

5+

3

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Ewa

5+

08.11.2021

Gra na skrzypcach, Dla dzieci

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Justyną. Pani Justyna prowadzi dla nas zajęcia on-line. Zawsze jest bardzo dobrze przygotowana. Moja córka zrobiła ogromne postępy już po kilku lekcjach i nabrała zapału do dalszej nauki.

Magdalena

5

07.06.2021

Gra na skrzypcach, Dla początkujących

5

Cały czas mamy korepetycje z Panią Justyną. Jesteśmy zadowoleni!

Łukasz

5+

03.03.2021

Gra na skrzypcach, Poziom podstawowy

5+

Bardzo miła Pani, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Wszystko ładnie tłumaczy i efekty jej nauczania widać już po pierwszych zajęciach. Gorąco ja polecamy. Nasza córka bardzo dużo zyskała, a miała dopiero 4 lekcje. I na pewno będzie miała ich więcej. Kasia

Marzena

5+

18.02.2021

Gra na skrzypcach, Dla dzieci

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panią Justyną. Jest punktualna, rzetelna, cierpliwa, ma dobre podejście do dzieci. Jest to nasz pierwszy nauczyciel, który na zajęcia przynosi własne skrzypce i przez przykład pokazuje jak prawidłowo trzymać instrument, jak powinna brzmieć melodia, którą uczeń ma grać. Jest to bardzo pomocne i motywujące, w szczególności kiedy uczeń ma grać razem z nauczycielem. Szczerze polecam!

Agnieszka

5

01.04.2021

Gra na skrzypcach, Dla dzieci

5

Dobry korepetytor. Polecam!

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii