Korepetytor BiologiiPotrzebny korepetytor z biologii, Botaniki, Zoologii, Genetyki, Ekologii, Przyroda – Kaja J.

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Moje doświadczenie mam niewielkie, ale jestem pełna zapału i chętna pracy z nowymi uczniami. Dotychczas miałam okazje uczyć dwoje uczniów na poziomie 3 gimnazjum. Obecnie jestem studentką III roku biologii ogólnoakademickiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentką klasy o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzonym językiem łacińskim w zakresie medycyny. Preferuje dojazd do ucznia lub spotkanie się w miejscu dogodnym dla nas oboje (również odpowiednim do nauki). Wyznaję zasadę,że biologii nie należy się uczyć na pamięć (oczywiście są pewne podstawy, które trzeba znać), tylko zrozumieć i polubić :). Na studiach zajmuje się fizjologią zwierząt. Pracuje nad kilkoma publikacjami naukowymi w prestiżowych czasopismach. Hobbistycznie jestem herpetologiem, byłam przed długi czas związana z naszym poznańskim Zoo.

Krótka informacja o korepetytorze

Kaja J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Biologia
 2. Botanika
 3. Zoologia
 4. Genetyka
 5. Ekologia
 6. Przyroda
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 50 Zł/god.