Korepetycje - Aleksander P. id: 31306

Aleksander P.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Mam 23 lata i jestem studentem Prawa na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Jestem osobą otwartą i kontaktową, lubię pracować z młodzieżą.

Aleksander P.

Mam 23 lata i jestem studentem Prawa na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Jestem osobą otwartą i kontaktową, lubię pracować z młodzieżą.

Przedmioty

Język angielski

Historia

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Egzamin 8-klasisty
Konwersacje
Gramatyka
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Kładę nacisk na przekazanie uczniowi umiejętności wykorzystania języka w praktyce w poprawny gramatycznie sposób. Jestem otwartą i rozmowną osobą, staram się sprawić, aby uczeń nie bał się rozmawiać w obcym języku, co jest w mojej opinii podstawą osiągnięcia sukcesu oraz efektywnej nauki w przyszłości.

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Egzamin 8-klasisty
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Starożytni Rzymianie mawiali, że historia jest nauczycielką życia. Staram się zaciekawić ucznia historią, przedstawiając ją w przystępny dla młodego człowieka sposób, dzięki czemu nauka tego przedmiotu staje się przyjemnością, a także staram się wskazać drogę odpowiedniej interpretacji wydarzeń historycznych, aby uczeń nie tylko przyswajał materiał, ale także rozumiał całe zagadnienie.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Chwarzno-Wiczlino

Chylonia

Cisowa

Dąbrowa

Działki Leśne

Grabówek

Kamienna Góra

Karwiny

Leszczynki

Mały Kack

Obłuże

Oksywie

Orłowo

Pogórze

Pustki Cisowskie-Demptowo

Redłowo

Śródmieście

Wielki Kack

Witomino-Leśniczówka

Witomino-Radiostacja

Wzgórze Św. Maksymiliana

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Oferuję korepetycje dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej z języka angielskiego oraz historii. Historia to jedno z moich zainteresowań od okresu dziecięcego aż do dziś, a język angielski znam i komunikuję się w stopniu zaawansowanym, osiągnąłem bardzo dobry wynik na maturze a także używałem go w relacjach koleżeńskich oraz biznesowych przez kilka lat praktycznie codziennie.
Studiuję zaocznie, a czas na prowadzenie zajęć mam w godzinach wieczornych w dni tygodnia. Mogę dojeżdżać do domu na terenie Gdyni bądź też prowadzić zajęcia w internecie, choć osobiście preferuję opcję stacjonarną, gdyż nauczanie zdalne wykazuje moim zdaniem wiele ułomności względem klasycznego modelu, będąc opcją mniej skuteczną.
Jestem osobą cierpliwą, a także staram się zainteresować młodego człowieka omawianym tematem, dzięki czemu zajęcia sprawiają przyjemność. Nauka nie powinna być prowadzona w formie kary, a poszerzać horyzonty i nakierowywać młodego człowieka do poznawania świata oraz rozwijania nowych zainteresowań.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Ewa Z. id: 95491

Ewa Z.

Uczę dzieci w wieku szkolnym języka angielskiego od ponad 5 lat, wiem że najważniejsze jest to, aby dzieci dobrze się przy tym bawiły i zakochały się w języku angielskim! Chętnie uczę również osoby dorosłe, które chcą przełamać swoje bariery w mówieniu.

5
50zł/60 min
Maja M. id: 30342

Maja M.

Uczę j. angielskiego i matematyki dzieci w wieku podstawowym oraz j. angielskiego początkujących dorosłych :)

50zł/60 min
Ilona Y. id: 45919

Ilona Y.

Personal qualities: - communication skills; - Stress tolerance; - Patience; - Punctuality; - Organization; - Decency; - Enthusiasm.

40zł/60 min
Piotr B. id: 35502

Piotr B.

Witam serdecznie, Jestem absolwentem studiów filologicznych, posiadam ciągły kontakt z językiem. Udzielam korepetycji z języka angielskiego.

60zł/60 min
Nina W. id: 21038

Nina W.

Moja przygoda z korepetycjami rozpoczęła się w roku 2011. Na poważnie zajmuję się tym od roku 2013. Mam bardzo zróżnicowany przedział wiekowy uczniów.

4.9
60zł/60 min