Korepetycje - Anastasiya A. id:31546

Anastasiya A.

40za 60 min

Anastasiya A.

«Mam 25 lat, uczę się grać na gitarze, kocham poezję, pomagam bezdomnym zwierzętom, czasem robię na drutach czapki i szaliki dla znajomych.»

Przedmioty

Język rosyjski

Poziomy nauczania:

Native speaker

Informacje o doświadczeniu:

Każda osoba potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego zajęcia odbywają się zawsze na różne sposoby, tak aby uczeń na własną rękę doszedł do wiedzy i umiejętności wykorzystania tego, czego się nauczył. Wykorzystamy przykłady z literatury do opracowania gramatyki, skomponujemy przykłady z życia, jeśli student to lubi, możemy omówić plany na dzień, przemyślenia i możemy bawić się po rosyjsku. Ja sam mówię po polsku na poziomie konwersacyjnym, więc myślę, że to będzie ciekawe i pouczające :)

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Służew, Służewiec, Wierzbno, Wyględów

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Ujazdów, Śródmieście Południowe, Śródmieście Północne

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna
U korepetytora:

ul. Czeska 15-1, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Nie jest to określone w CV, ale przez kolejne 8 miesięcy pracowała w GreenCityOtel jako recepcjonistka, a po byciu nianią (nauczycielką) dwojga dzieci przez 1,8 miesiąca. i 8 lat (ostatnie 9 miesięcy, 5/2). Od czasu do czasu (w weekendy) prowadzę zajęcia aktorskie dla dzieci w wieku 5-14 lat w szkołach prywatnych i amatorskim teatrze, a także uczę języka rosyjskiego, literatury i innych przedmiotów szkolnych dla dzieci z klas 7 i 9 :)

Wykształcenie:

Białoruski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki, licencjat, 2016

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok