Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Joanna P. id:31598

Joanna P.

80za 60 min

Joanna P.

«Nauczyciel biologii, doświadczenie w przygotowywaniu do matury, doktor zootechniki, doktorantka biologii, absolwentka OŚ, zajęcia ze studentami.»

10 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Biologia

Przyroda

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Elastyczne metody, dostosowane do potrzeb ucznia. Najczęściej uczniowie wybierają formę wykładu z powtórzeniem w oparciu o przygotowane prezentacje dotyczące kolejno wszystkich działów oraz bezpośrednio po teorii rozwiązywanie zadań maturalnych nawiązujących do zagadnień w omówionych prezentacjach. Taka forma zajęć systematyzuje wiedzę posiadaną przez ucznia. Uczeń ma dostęp do wszystkich materiałów. Podczas lekcji panuje swobodna, sprzyjająca nauce atmosfera.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem nauczycielem biologii z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do matury. Potrafię w przystępny sposób wyjaśnić najbardziej skomplikowane zagadnienia. Zawsze tłumaczę mechanizmy i kładę nacisk na rozumienie procesów. Prowadzę także zajęcia ze studentami- jestem bowiem również doktorem zootechniki oraz aktualnie doktorantką w dyscyplinie biologia. Uczestniczę w wielu badaniach naukowych. Jestem autorem kilkudziesięciu prac naukowych, w których łączę zagadnienia biologiczno- zootechniczno- przyrodnicze. Stale podnoszę kwalifikacje również w zakresie umiejętności dydaktycznych. Ostatnio byłam uczestnikiem zajęć z komunikacji w edukacji oraz tutoringu jako metody pracy nauczyciela wspierającej rozwój uczniów. Chętnie wdrażam nowatorskie rozwiązania podczas lekcji, jestem otwarta na nowe pomysły. Nauka zdalna jest dla mnie bardzo interesującym wyzwaniem. Dostrzegam jej zalety i wykorzystuję możliwości, jakie daje. Pracuję na platformie Teams. Mogę oczywiście pracować z wykorzystaniem np. Skype, jeśli taka będzie wola ucznia. Bardzo cenię sobie kontakt z młodzieżą, a działalność dydaktyczna daje mi dużą satysfakcję. Jestem osobą bezpośrednią i łatwo nawiązuję kontakty. Atmosfera podczas zajęć, lekcje z poczuciem humoru, pozwalają na łatwe zapamiętanie przekazywanych informacji.

Chętnie będę pracowała z uczniem, który będzie oczekiwał poprawy oceny z biologii, jak i z tym, którego celem będzie uzyskanie bardzo wysokiego wyniku na maturze/egzaminie 8-klasisty.

Wykształcenie:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, doktor (PhD), 2009

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

Opinie klientów

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Joanna

5+

30.12.2021

Biologia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo dobry korepetytor. Ciekawe i bardzo rzetelne są prowadzone wykłady. Pani Joasia umie przekazać wiedze i robi to z wyjątkową starannością i zaangażowaniem. Zajęcia są zawsze mega dobrze przygotowane, zawsze na dany temat. Pani Joasia potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat. Polecam z całego serca