Korepetycje - Julita K. id: 31829

Julita K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem uczennicą klasy maturalnej klasy o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym. Na swoim koncie mam wiele sukcesów w dziedzinie biologii i chemii.

Julita K. 5.0(opinie: 1)

Jestem uczennicą klasy maturalnej klasy o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym. Na swoim koncie mam wiele sukcesów w dziedzinie biologii i chemii.

Przedmioty

Chemia

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Krzyki , Tarnogaj
Online:
Nie

O sobie:

Biologię oraz chemię mogę nazwać moją pasją, a osobiście kontakt i praca z ludźmi to dla mnie "chleb powszedni", dlatego też uważam, że przekazywanie wiedzy w tym zakresie nie sprawi mi trudności. Posiadam tytuł laureatki Biologicznej Olimpiady (gimnazjalnej) i oraz finalistki Chemicznej Olimpiady (gimnazjalnej), a także wiele szczytowych miejsc w konkursach. Mój sposób nauczania jest indywidualny i dopasowany do potrzeb jednostki, tak aby było to dla niej jasne i przejrzyste. Dodatkowo oferuję również własne notatki oraz tony utrwalających zadań.
Pierwsze zajęcia w połowie ceny.

Wykształcenie:
, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Jolanta

5+

01.04.2021

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani przygotowana do zajęć 100%. Bardzo polecam. Syn szybciutko nadgonił zaległe tematy z chemii. Pani potrafi wytłumaczyć dziecku materiał ze zrozumieniem. Gorąco polecam... więcej»

Podobne ankiety

Gabriela K. id: 110659

Gabriela K.

Jestem studentką I roku wydziału lekarskiego. Mam 20 lat i 2 letnie doświadczenie pracy z młodzieżą oraz z dziećmi, osoby z którymi prowadziłam lekcje były zadowolone a oceny z każdymi zajęciami były coraz lepsze. Jako osoba młoda mam dobre podejście do dzieci.

50zł/60 min
Matylda Ś. id: 52281

Matylda Ś.

Jestem studentką 4 roku Farmacji we Wrocławiu. Od najmłodszych lat pasjonowałam się przyrodą i sztuką. W gimnazjum zostałam laureatką konkursu przedmiotowego z biologii. Ukończyłam klasę biologiczno-chemiczną, a w trakcie nauki w liceum brałam udział w wielu konkursach i projektach związanych z biologią oraz ekologią.

60zł/60 min
Monika K. id: 20286

Monika K.

Korepetytor z chemii. Przygotowuję do egzaminu 8-klasisty, kartkówek, sprawdzianów. Pomagam utrwalić materiał na bieżąco.

5
40zł/60 min
Estanis R. id: 50836

Estanis R.

I'm Estanis, Erasmus student in Wroclaw in the last course of the Chemistry degree. I'm from Spain and I can speak fluent english.

5
60zł/60 min
Derya L. id: 45904

Derya L.

I am a Ph.D. student in Chemical Engineering. After years and years in universities as a student, I can say I know the best way to teach :)

60zł/60 min

;