Korepetycje - Karel M. id: 31946

Karel M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Spanish lessons. Native speaker. I am from Cuba, but now I have been living in Poland for two years. I studied philosophy and I really like teaching and teaching people. I love to read and learn everything I can.

Karel M. 5.0(opinie: 3)

Spanish lessons. Native speaker. I am from Cuba, but now I have been living in Poland for two years. I studied philosophy and I really like teaching and teaching people. I love to read and learn everything I can.

Przedmioty

Język hiszpański

Miejsce lekcji

U ucznia:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem Kubańczykiem, od dwóch lat mieszkam w Polsce. Studiowałem filozofię, specjalizowałem się w hermeneutyce i sztuce interpretacji. Bardzo lubię czytać, studiować i uczyć się nowych rzeczy.
Jestem bardzo towarzyski, lubię spotykać się ze znajomymi i rozmawiać na różne tematy. Lubię też tańczyć salsę.
Moim ojczystym językiem jest hiszpański, ale mówię biegle po angielsku i uczę się polskiego.

Języka hiszpańskiego uczę od kilku lat, najpierw turystów na Kubie a teraz w Polsce.
Na moich zajęciach staram się być zabawny, nie tylko uczę języka, ale mogę również przekazać wiele informacji o Ameryce Południowej, a zwłaszcza o Kubie.
Mogę prowadzić kursy na poziomie zaawansowanym lub początkującym dostosowując się do potrzeb studentów.

Korzystam z aktualnych materiałów edukacyjnych, piosenek i gier, które ułatwiają zapamiętanie lekcji i słów w języku hiszpańskim.

W uczeniu zwracam uwagę na to, żeby studenci jak najszybciej zaczęli mówić po hiszpańsku, nawet używając tylko podstawowego słownictwa. Mówienie jest najważniejsze! Oczywiście na drugim miejscu jest gramatyka.

Zapraszam do kontaktu, nie pożałujesz.

Wykształcenie:
Universidad de Oriente, Santiago de Cuba, licencjat, 2010
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Karel M.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Agata

5+

23.01.2024

Język hiszpański, Szkoła średnia

5+

Nadal współpracujemy i jesteśmy zadowoleni. 5 z plusem.... więcej»
Anna

5

28.04.2021

Język hiszpański, Native speaker

5

Zajęcia przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Punktualność, elastyczność i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam... więcej»
Piotr

5

15.03.2021

Język hiszpański, Konwersacje

5

Bardzo dobry korepetytor. Jestem zadowolony!... więcej»

Podobne ankiety

Manuel G. id: 111509

Manuel G.

My name is Manuel, I'm from Kolumbia, I'm the native Spanish speaker you need My experience is for more than 5 years; I focus on the need of the student, and I'm a very patient teacher. With me, you can clear about what we really use in Spanish language, grammar is important but is not everything, so I'll give you some keys to learn fast and good

60zł/60 min
Camilo R. id: 26105

Camilo R.

I am from Colombia in South America (native Spanish speaker), I can talk too in English, Portuguese and Polish language.

5
60zł/60 min
Jose A. id: 115015

Jose A.

Jestem nauczycielem języka hiszpańskiego online z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego.

80zł/60 min
Daiana A. id: 110624

Daiana A.

I am Argentine and I have lived in Poland for 1 year. I teach Spanish online for all ages. I will be happy to help you with Spanish.

60zł/60 min
Ricardo F. id: 35920

Ricardo F.

My name is Ricardo Florez I'm a professional Holistic Therapist. I'm coming from Peru but at the moment I'm living in Poland for almost 9 years.

40zł/60 min