Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Marcin S. id:32196

Marcin S.

160za 60 min

Marcin S.

«Urodziłem się i mieszkałem kilkanaście lat w Londynie, ale spędziłem również wiele lat w Polsce, dlatego jestem dwujęzyczny.»

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Wola

Mirów, Młynów, Nowolipki, Powązki

Żoliborz

Marymont-Potok, Sady Żoliborskie, Stary Żoliborz

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Ujazdów, Śródmieście Południowe, Śródmieście Północne
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Od 2 lat mieszkam w Warszawie i chętnie dzielę się pasją do języków obcych z zainteresowanymi rozwinięciem swoich umiejętności. Jako że pracowałem w Londynie przez wiele lat, świetnie znam tematykę Business English.

Moi stali klienci to między innymi pracownicy banków, fotograficy, informatycy, modelki oraz menadżerowie dużych korporacji. Pracują w takich firmach jak ING, BNP Paribas, Santander, PZU, Noble Bank, Play, Philip Morris International, Accenture, Groupon, ComMedia, One Eleven.

Akcent Brytyjski i praca nad wyzbywaniem się polskiego akcentu to moja specjalność i większość moich studentów pracuje ze mną aktywnie nad poprawianiem wymowy. Płynny i ładny akcent to nie tylko „wisienka na torcie” nauki języka, lecz także świetny sposób na zwiększenie pewności siebie w konwersacjach.

Program dostosowuję do potrzeb moich uczniów i lekcje mogą mieć wymiar formalny (z podręcznikami i systemem flashcards, który jest jednym z najlepszych sposobów na zapamiętywanie) lub spontaniczny, na zasadzie luźnej rozmowy, w ciągu którego przyzwyczajamy się do biegłego używania języka angielskiego i budujemy słownictwo. Z doświadczenia wiem, że najefektywniej uczymy się łącząc naukę z rozrywką, dlatego zawsze wybieram ciekawe tematy do konwersacji. Przygotowuję również do Matur - podstawowych i rozszerzonych.

Lekcje i korepetycje prowadzę w Warszawie w okolicach Śródmieścia, Woli i Muranowa (Rondo ONZ, Klif, Hilton etc.), u ucznia (cena dojazdu do ustalenia indywidualnie) lub zdalnie przez Skype / Facetime. Proszę o kontakt przez system lub sms-owo, jako że prowadzę w ciągu dnia zajęcia i rzadko odbieram telefony.

Wykształcenie:

Longon College of Music, licencjat, 2012

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia

Wideoprezentacja