Doświadczenie:

ponad 20 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Łódzka (1975)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

1975

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie:

Pracowałem jako inżynier w Kwidzyńskiej celulozie, ale od początku różni znajomi bądź znajomi znajomych prosili mnie o pomoc z matematyki, fizyki i chemii. Kiedy straciłem pracę (2009) pomagałem najpierw dzieciom znajomych, a potem udzielałem też płatnych korepetycji. Głównie to była matematyka, ale też fizyka i chemia. Chociaż jestem z wykształcenia chemikiem, ale najchętniej udzielałem korepetycji z matematyki. Jeżeli trzeba to i z chemii, ale tu ważną rolę pełni praca własna i chociaż pomogłem i w tym zakresie to wiem że bez pracy własnej uczniów sukces jest niemożliwy. Jeżeli chodzi o matematykę to mam własne zainteresowania -podstawy matematyki i ich konsekwencje filozoficzne. Jako korepetytor właśnie tu miałem najwięcej sukcesów, np. przygotowanie do poprawki albo do matury, a swoją znajomą przygotowałem do zdania matury z matmy po kilkunastu latach po szkole. W danych poniżej nie widziałem rozszerzonej matury z matmy, a to nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Odzew klienta

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Byłem zadowolony od korepetycji. Pan Mirosław umie uczyć

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Mirosław B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Kwidzyn i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
  3. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 40 Zł/god.