Korepetycje - Błażej S. id: 32683

Błażej S.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży ekonomicznej: od ekonomisty ds. rozl., przez consulting i sanację firmy po specjalistę ds. taryf.

Błażej S.

Mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży ekonomicznej: od ekonomisty ds. rozl., przez consulting i sanację firmy po specjalistę ds. taryf.

Przedmioty

Ekonomia

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Główna, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Kiekrz, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Umultowo, Wilda, Winiary

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ekonomia - wbrew może czasem pozorom ;) - to bardzo ciekawy i przydatny kawałek nauki! Może być nawet bazą do wielu innych działalności człowieka, wielorako wykorzystywane mogą być jej modele i prawidła... Pomaga w ogarnięciu samego siebie, swych zasobów i gospodarki nimi, jak i poznaniu, zrozumieniu oraz zarządzaniu olbrzymimi korporacjami, systemami itp.
Moje doświadczenia jako korepetytora oscylują właśnie wokół tych tematów i ich kohabitacji. Stawiam na wstępne nauczenie podstaw ekonomii dzięki wpierw zainteresowaniu nią samą i jej rolą w naszym życiu. Edukuję na przykład uczniów podstawówki w zakresie matematyki, okraszając ją ekonomicznie czy fizycznie, przez co obraz naukowego aspektu podejścia do codzienności staje się doceniany i powoli coraz bardziej opanowywany przez ucznia.

Wykształcenie:
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu. Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Bydgoszczy, magister, 1994
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

;