Korepetycje - Wojciech M. id:32826

Wojciech M.

70 za 60 min

Wojciech M.

«Jestem laureatem ponad 30 konkursów gitarowych. Uczestniczyłem w wielu kursach prowadzonych przez najwybitniejszych gitarzystów klasycznych w Europie.»

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania:

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Witam! Zapraszam na lekcje gry na gitarze klasycznej i akustycznej na terenie Szczecina lub online. Jeżeli nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie a twoim marzeniem zawsze było granie na gitarze, jeśli już grasz ale chcesz podszkolić swoje umiejętności lub jeżeli szukasz nauczyciela dla Twojego dziecka - dobrze trafiłeś/aś! We wszystkich wyżej wymienionych przypadkach chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

ul. Czackiego, Szczecin

Lekcje online:

tak

O sobie

Witam! Zapraszam na lekcje gry na gitarze klasycznej i akustycznej na terenie Szczecina lub online.

Jeżeli nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie a twoim marzeniem zawsze było granie na gitarze, jeśli już grasz ale chcesz podszkolić swoje umiejętności lub jeżeli szukasz nauczyciela dla Twojego dziecka - dobrze trafiłeś/aś!

We wszystkich wyżej wymienionych przypadkach chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przeprowadzę Cię przez świat akordów, skal, riffów, nauczę czytać nuty, tabulatury, pokażę ćwiczenia dzięki którym pozbędziesz się ograniczeń technicznych i w końcu będziesz mógł/mogła zagrać swoje ulubione piosenki!

Z każdym uczniem program zajęć ustalam indywidualnie, po to żeby wynieść z zajęć jak najwięcej przydatnych DLA SIEBIE informacji

O mnie:

Przygodę z gitarą rozpocząłem 14 lat temu. Jestem laureatem ponad 30 konkursów gitarowych w Polsce i za granicą -  w Austrii, Czechach, Słowacji i Niemczech.

Brałem udział w wielu kursach mistrzowskich prowadzonych przez najwybitniejszych gitarzystów klasycznych w Europie m.in. Krzysztofa Meisingera, Aniello Desiderio, Judicael Perroy, Łukasza Kuropaczewskiego.

Dwukrotnie nagrywałem płyty z publikacjami utworów na gitarę autorstwa dr Bartłomieja Marusika dla wydawnictwa Absonic. 

Za swoje osiągnięcia otrzymałem wiele stypendiów m.in trzykrotnie Stypendium Prezydenta Poznania, Stypendium Artystyczne Stowarzyszenia Vividus, czy Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.

60 min raz w tygodniu: 80 zł
60 min dwa razy w tygodniu: 70zł

Wykształcenie:

Akademia Sztuki w Szczecinie

Doświadczenie:

ponad 10 lat