Jakub R.
Zarówno student i absolwent, kompozytor, producent, pianista, pedagog.
Zarówno student i absolwent, kompozytor, producent, pianista, pedagog.
Informacje o doświadczeniu:
Pomogę dziecku odrobić lekcje, wyjaśnię niezrozumiałe tematy, gramatykę itp. W nauczaniu przede wszystkim skupiam się na zainteresowaniu ucznia przedmiotem. Ukończyłem kierunek pedagogiczny i posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi :).
Informacje o doświadczeniu:
W nauczaniu przede wszystkim skupiam się na zainteresowaniu i zaciekawieniu ucznia przedmiotem. Ukończyłem kierunek pedagogiczny i posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Angielskim posługuję się niemal na co dzień. Pomogę dziecku odrobić lekcje, nauczę i wyjaśnię wszystkie niejasności, przygotuję do egzaminu :)
Informacje o doświadczeniu:
Uczę grania zarówno z nut, jak i ze słuchu. Dużą wagę przykładam do rozwoju słuchu muzycznego. Staram się zaciekawić ucznia by przede wszystkim czerpał z gry przyjemność i widział własne postępy. Dwukrotnie występowałem w Carnegie Hall w Nowym Jorku, ale też na licznych pomniejszych konkursach/festiwalach/koncertach. Od 3 lat uczę dzieci w ośrodku kultury i posiadam wykształcenie pedagogiczne. Oczywiście przyjmuję również dorosłych chcących wzbogacić swoje umiejętności muzyczne. :)
Grywam na konkursach, wydarzeniach plenerowych, mam doświadczenie sceniczne. Głównie jednak komponuję muzykę filmową. Posiadam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci (nie tylko muzyki). Lekcje prowadzę rzetelnie i staram się dokładnie omówić każdą niejasność. Dostosowuje poziom nauczania do umiejętności i zaangażowania ucznia.
Posiadam 2 tytuły licencjackie:
- Uniwersytet Zielonogórski: Wydział Artystyczyny, specjalizacja: Edukacja muzyczna w zakresie sztuki muzycznej
- Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu: Wydział Kompozycji, Teorii Muzyki i Dyrygentury, specjalizacja: Kompozycja
Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem
Więcej podobnych ankiet