Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Alexandra K. id:34326

Alexandra K.

100za 60 min

Alexandra K.

«Mam na imię Alexandra i jestem skrzypaczką z Chicago. Przez ostatnie 5 lat uczyłam w prywatnych szkołach.»

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

SPECJALNA OERTA: 2 in 1!! [*Ucz się na skrzypcach po angielsku z native speaker. *] To jest jedyna taka oferta na Warszawskim, muzycznym rynku. Oferta jest dla dzieci i dla studentów którzy są zainteresowani nauką na skrzypcach w bardzo zachęcający, nowoczesny sposób.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Stosuję metodę muzyczną bez nut (Suzuki), metody z szkoły Amerykańskiej i polskie metody (Cofalik oraz Feliński). Mam doświadczenie we wszystkich metodach i staram się używać metody które pomogą rozwinąć studenta najszybciej i pełno zabawy!

Ukończyłam studia licencjackie na DePaul University School of Music w Chicago. W tym roku kończę studia magisterskie na Uniwersytecie Fryderyka Chopina w Warszawie z wybitnym profesorem Januszem Wawrowskim.

Byłam członkiem wielu prestiżowych orkiestr: Oistrakh Symphony of Chicago, Paderewski Symphony Orchestra, All-State Orchestra, Classical Symphony Orchestra, Protégé Philharmonic i DePaul Symphony Orchestra.

Miałam zaszczyt występować w Carnegie Hall, Chicago Symphony Orchestra Hall, Sydeny Opera House oraz na zamku w Łańcucie.

Grałam w różnych zespołach kameralnych, w tym Jean Cras Trio, 5th Wave Collective i Wieniawski Strings.

Chętnie podejmę pracę od podstaw z dziećmi lub młodzieżą, uczniami szkół muzycznych (I i II stopnia), a także z kandydatami przygotowującymi się do egzaminów.

Zapisy trwają na następny szkolny rok, tylko kilka miejsc jeszcze dostępnych!! Jeżeli student jest zainteresowany lekcjami od zaraz, proszę o kontakt telefoniczny.


SPECJALNA OERTA: 2 in 1!!
[*Ucz się na skrzypcach po angielsku z native speakerem. *]

To jest jedyna taka oferta na Warszawskim, muzycznym rynku. Oferta jest dla dzieci i dla studentów którzy są zaintersowani nauką na skrzypcach w bardzo zachęcający, nowoczesny sposób.

Jak to działa?
Lekcje ze skrzypiec są prowadzone po angielsku (native speaker). Są 3 różne stopnie i każdy stopień stosuje i pracuje nad rozwinięciem studenta w sposób muzyczny i techniczny. Pracujemy nad komunikacją po angielsku a także rozwijamy granie na skrzypcach przez najlepsze metody używane w ambitnych szkołach w Stanach.

Dlaczego to działa? Muzyka jest uniwersalnym językiem która uproszci i da nam nowe możliwości nauki gry na skrzypcach, ale także rozwinie język angielski w fundamentalnej komunkiacji i w rozmowach o klasycznej muzyce.

Lekcje odbywają się u nauczyciela. Jest możliwość dojazdu do studenta tylko w Centrum, Grochów, Praga-Południe i Mokotów.

Informacja po angielsku:

What is ᐯIOᒪI ᑎ GᒪIᔕᕼ?
It is an offer that combines two very important skills- musical ability to play violin and English communcation skills.

This is a very unique offer for motivated students and kids!

It is an offer that will let you learn violin the same way students learn in America, guiding you to possibilities of studying and performing abroad!

THREE LEVELS:
Beginner, Intermediate, Advanced.

ALL levels will improve your English.
ALL levels offer violin techniques from popular American teaching methods.
ALL levels will build your musical skills.

Zapraszam bardzo serdecznie do kontaktu. :)

Wykształcenie:

Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, magister, 2021

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

Wideoprezentacja