Korepetycje - Alexandra K. id: 34326

Alexandra K.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Mam na imię Alexandra i jestem skrzypaczką z Chicago. Przez ostatnie 5 lat uczyłam w prywatnych szkołach.

Alexandra K.

Mam na imię Alexandra i jestem skrzypaczką z Chicago. Przez ostatnie 5 lat uczyłam w prywatnych szkołach.

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

SPECJALNA OERTA: 2 in 1!!
[*Ucz się na skrzypcach po angielsku z native speaker. *]

To jest jedyna taka oferta na Warszawskim, muzycznym rynku. Oferta jest dla dzieci i dla studentów którzy są zainteresowani nauką na skrzypcach w bardzo zachęcający, nowoczesny sposób.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Praga-Południe, Grochów
Online:
Tak

O sobie:

Stosuję metodę muzyczną bez nut (Suzuki), metody z szkoły Amerykańskiej i polskie metody (Cofalik oraz Feliński). Mam doświadczenie we wszystkich metodach i staram się używać metody które pomogą rozwinąć studenta najszybciej i pełno zabawy!

Ukończyłam studia licencjackie na DePaul University School of Music w Chicago. W tym roku kończę studia magisterskie na Uniwersytecie Fryderyka Chopina w Warszawie z wybitnym profesorem Januszem Wawrowskim.

Byłam członkiem wielu prestiżowych orkiestr: Oistrakh Symphony of Chicago, Paderewski Symphony Orchestra, All-State Orchestra, Classical Symphony Orchestra, Protégé Philharmonic i DePaul Symphony Orchestra.

Miałam zaszczyt występować w Carnegie Hall, Chicago Symphony Orchestra Hall, Sydeny Opera House oraz na zamku w Łańcucie.

Grałam w różnych zespołach kameralnych, w tym Jean Cras Trio, 5th Wave Collective i Wieniawski Strings.

Chętnie podejmę pracę od podstaw z dziećmi lub młodzieżą, uczniami szkół muzycznych (I i II stopnia), a także z kandydatami przygotowującymi się do egzaminów.

Zapisy trwają na następny szkolny rok, tylko kilka miejsc jeszcze dostępnych!! Jeżeli student jest zainteresowany lekcjami od zaraz, proszę o kontakt telefoniczny.


SPECJALNA OERTA: 2 in 1!!
[*Ucz się na skrzypcach po angielsku z native speakerem. *]

To jest jedyna taka oferta na Warszawskim, muzycznym rynku. Oferta jest dla dzieci i dla studentów którzy są zaintersowani nauką na skrzypcach w bardzo zachęcający, nowoczesny sposób.

Jak to działa?
Lekcje ze skrzypiec są prowadzone po angielsku (native speaker). Są 3 różne stopnie i każdy stopień stosuje i pracuje nad rozwinięciem studenta w sposób muzyczny i techniczny. Pracujemy nad komunikacją po angielsku a także rozwijamy granie na skrzypcach przez najlepsze metody używane w ambitnych szkołach w Stanach.

Dlaczego to działa? Muzyka jest uniwersalnym językiem która uproszci i da nam nowe możliwości nauki gry na skrzypcach, ale także rozwinie język angielski w fundamentalnej komunkiacji i w rozmowach o klasycznej muzyce.

Lekcje odbywają się u nauczyciela. Jest możliwość dojazdu do studenta tylko w Centrum, Grochów, Praga-Południe i Mokotów.

Informacja po angielsku:

What is ᐯIOᒪI ᑎ GᒪIᔕᕼ?
It is an offer that combines two very important skills- musical ability to play violin and English communcation skills.

This is a very unique offer for motivated students and kids!

It is an offer that will let you learn violin the same way students learn in America, guiding you to possibilities of studying and performing abroad!

THREE LEVELS:
Beginner, Intermediate, Advanced.

ALL levels will improve your English.
ALL levels offer violin techniques from popular American teaching methods.
ALL levels will build your musical skills.

Zapraszam bardzo serdecznie do kontaktu. :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, magister, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Kornelia R. id: 45985

Kornelia R.

Świeżo upieczona magistrantka UMFC oferuje zajęcia z nauki gry na skrzypcach na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku, również od podstaw.

5
120zł/60 min
Bohdana K. id: 34014

Bohdana K.

Lekcja gry na skrzypcach, Lekcja gry na altówce Lekcja gry na fortepianie (Język polski, rosyjski, ukraiński)

80zł/60 min
Tatiana M. id: 31662

Tatiana M.

Ciągle doskonaląca i rozwijająca swoje umiejętności pedagogiczne nauczycielka, oddana swojemu zawodu, energiczna i życzliwa osoba.

5
120zł/60 min
Luba S. id: 51924

Luba S.

Doświadczenie około 15 lat. Wyższe wykształcenie, koncertowa i pedagogiczna działalność. Przygotowanie do egzaminów wstępnych, konkursów i warsztat. Profesjonalne podejście do każdego ucznia. Zapraszam do kontaktu. Zajęcia stacjonarne i online.

140zł/60 min
Magda K. id: 51534

Magda K.

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F. Chopina. Przez wiele lat byłam uczennicą wybitnego pedagoga wiolinistyki polskiej prof. Z. Brzewskiego. Swoją naukę pobierałam również u wielu wspaniałych profesorów polskich i zagranicznych m. in. wielokrotnie podczas Międzynarodowych Kursów muzycznych w Łańcucie.

120zł/60 min