Korepetycje - Krzysztof W. id: 3438

Krzysztof W.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad roku udzielam korepetycji z matematyki, chciałbym pomóc również innym osobom.

Krzysztof W.

Studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad roku udzielam korepetycji z matematyki, chciałbym pomóc również innym osobom.

Przedmioty

Matematyka

Ekonomia

Rachunkowość

Miejsce lekcji

U ucznia:

Konin

Poznań:

Chartowo, Górczyn, Jeżyce, Junikowo, Ogrody, Piątkowo, Rataje, Sołacz, Stare Miasto

Rychwał

U korepetytora:
Poznań, Wilda, Grochowy
Online:
Tak

O sobie:

Studiuję Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pomogę z matematyką na poziomie szkoły podstawowej, średniej a także z materiałem na studiach. Bardzo chętnie pomogę z rachunkowością oraz przygotowania do egzaminu A.35 oraz A.36. Jestem w stanie pomóc z mikroekonomią a także z finansami.

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, student, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Łukasz P. id: 105621

Łukasz P.

Witaj! Nazywam się Łukasz i jestem doświadczonym korepetytorem matematyki. Jeśli szukasz wsparcia w nauce matematyki, chętnie pomogę Ci zwiększyć swoje umiejętności, zbudować pewność siebie i osiągnąć sukces w tej fascynującej dziedzinie.

70zł/60 min
Kamil M. id: 108703

Kamil M.

Jestem studentem drugiego roku na Politechnice Poznańskiej. Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie. Maturę podstawową z matematyki napisałem na 100%, a rozszerzoną na 86%. Nigdy matematyka nie miała przede mną tajemnic, od najmłodszych lat nie miałem z nią problemów.

60zł/60 min
Michał W. id: 108902

Michał W.

Cześć, mam na imię Michał i prowadzę korepetycje już od ponad dwóch lat. Jeżeli chcesz się przygotować do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej z matematyki lub masz braki w materiale bieżącym, to idealnie trafiłeś. Oferuje zajęcia zdalne na platformie google meet (nie wymagam włączania kamerek) lub zajęcia stacjonarne u ucznia.

60zł/60 min
Damian M. id: 26640

Damian M.

eLekcja (Lekcje online z wirtualną tablicą) Tłumaczenie trudnych rzeczy w prosty sposób. Egzaminator Oświaty / Doradca metodyczny: Prawo Oświatowe.

40zł/60 min
Kamil P. id: 27465

Kamil P.

Pomoc z materiałem od szkoły podstawowej aż do szkoły średniej. Pomogę nadrobić zaległości, przygotować do sprawdzianu, egzaminu ośmioklasisty czy też matury. Zajęcia dostosowane do potrzeb każdego ucznia indywidualnie, aby w 100% wykorzystać korepetycje!

5
60zł/60 min