Korepetycje - Karolina S. id: 34895

Karolina S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Interesuje się psychologią wieku dziecięcego, lubię szeroko rozumiane kryterium zdrowego stylu życia, uwielbiam podróżować.

Karolina S.

Interesuje się psychologią wieku dziecięcego, lubię szeroko rozumiane kryterium zdrowego stylu życia, uwielbiam podróżować.

Przedmioty

Matematyka

Język polski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bałuty

Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Górna

Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno

Śródmieście

Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna

Widzew

Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33

U korepetytora:
Łódź, Widzew , Zarzew, Zarzew
Online:
Tak

O sobie:

Nazywam się Karolina, mam 25 lat i jestem absolwentką drugiego stopnia pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Praca ta pozwala mi na zdobywanie doświadczenia w zawodzie pedagoga/ nauczyciela Jestem komunikatywną osobą i potrafię odnajdywać się w nowych sytuacjach. Szukam najlepszych metod pracy z uczniem. W nauce czytania, pisania i liczenia bardzo lubię wykorzystać gry i zabawy. Podczas nauki czytania najczęściej korzystam z metody sylabowej.

Wykształcenie:
Uniwersytet Łódzki, magister, 2021
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Adrian Z. id: 28358

Adrian Z.

Absolwent UŁ po kierunku Informatyka. Lubię nawiązywać nowe kontakty z młodymi ludźmi. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.

5
60zł/60 min
Magdalena C. id: 23343

Magdalena C.

Udzielam korepetycji z matematyki i biologii.

5
60zł/60 min
Patrycja K. id: 50747

Patrycja K.

Pełna energii, dobrego humoru i motywacji osoba. Wytłumaczy, nakieruje na szybki i dobry sposób wykonywania zadań oraz przyswajania nowej wiedzy.

68-88zł/60 min
Szymon K. id: 50669

Szymon K.

Jestem studentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Business Studies, z natury cierpliwym i otwartym :)

60zł/60 min
Michał B. id: 51201

Michał B.

Jestem z wykształcenia śpiewakiem operowym i informatykiem. Lubię uczyć i w przystępny sposób przekazywać wiedzę. Udzielam korepetycji z matematyki od poziomu szkoły podstawowej do szkoły średniej.

68-88zł/60 min

;