Korepetycje - Natalia K. id: 34957

Natalia K.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem anglistką po długotrwałym pobycie w UK. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne z tłumaczeń polsko-angielskich dla tłumaczy z Komisji Europejskiej.

Natalia K.

Jestem anglistką po długotrwałym pobycie w UK. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne z tłumaczeń polsko-angielskich dla tłumaczy z Komisji Europejskiej.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Pierwsza lekcja DARMOWA! Uczę naturalnego angielskiego. Gwarantuje wymierne rezultaty. Posiadam 20 lat doświadczenia.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Babie Doły

Chwarzno-Wiczlino

Chylonia

Cisowa

Dąbrowa

Działki Leśne

Grabówek

Kamienna Góra

Karwiny

Leszczynki

Mały Kack

Obłuże

Oksywie

Orłowo

Pogórze

Pustki Cisowskie-Demptowo

Redłowo

Śródmieście

Wielki Kack

Witomino-Leśniczówka

Witomino-Radiostacja

U korepetytora:
Gdynia, Chylonia, Gdynia Chylonia, Gniewska
Online:
Tak

O sobie:

Angielski to dla mnie codzienny styl komunikacji.Co mnie ogromnie cieszy, dzięki mojej pracy staje się on również naturalnym sposobem komunikacji moich uczniów.

Ze mną przełamiesz wszelkie bariery językowe. Nauka odbywa się niemal wyłącznie po angielsku. Mam talent do "rozgadania" najbardziej opornego ucznia. Kładę nacisak na naukę mówienia i słuchania.

Mówię bez akcentu polskiego. Pomagam uczniom w opanowaniu prawidłowej wymowy. Zapraszam więc osoby, które chciałyby popracować nad akcentem.

Jestem wymagająca i dokładna. U mnie nauczysz się obszernego słownictwa. Moje lekcje przeznaczone są dla osób, które gotowe są pracować w domu. Pokażę ci też, jak uczynić tę naukę efektywną i ciekawą.

Na moich zajęciach ważny jest plan i systematyczność. W związku z tym regularnie powtarzam materiał ze wcześniejszych lekcji. Dzięki temu zawarte w materiale treści utrwalisz na zawsze!

Uczę żywego języka. To oznacza, że u mnie nauczysz się idiomów i kolokwializmów. Na zajęciach korzystam z podręczników, ale lekcje nie są zamknięte w książkowe ramy. Są wzbogacane artykułami, filmami, dyskusjami i pogawędami.

Lubię konwersacj na "niekonwencjonalne" tematy. Zapraszam więc również osoby, które pragną porozmawiać o twórczych i zdrowych stylach życia, psychologii i na wszelkie tematy pokrewne.

Mam doświadczenie w nauczaniu Business English, Legal English, przygotowania do egzaminów maturalnych i na studia językowe.

Uczę młodzież i dorosłych.

Pracuję na terenie Trójmiasta, ale udzielam również lekcji online na terenie całej Polski, Zapraszam serdecznie!

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister, 2000
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Sandra S. id: 44494

Sandra S.

Lubię oferować kursantom ciekawe treści, a jeszcze więcej 'positive vibe' dają rozmowy na koniec semestru i ich osiągnięć 🇬🇧💬👌 Jestem w szczęśliwym związku, w którym z większym lub mniejszym skutkiem potrafię zachęcać mojego partnera do wyjazdów 😄, ale nie muszę go zmuszać do gotowania 🍲🍜🥗; w wolnej chwili czekają kryminały skandynawskie

80zł/60 min
Stuart F. id: 50235

Stuart F.

My name is Stuart, and I have been teaching English for 20 years, in the UK and Poland. I am very experienced and I make learning engaging.

120zł/60 min
Zuzanna M. id: 46068

Zuzanna M.

Jestem absolwentką Oceanografii, logistykiem oraz pasjonatką nauki języków oraz geografii.

100zł/60 min
Kate U. id: 47490

Kate U.

My name is Kate! I grew up in the UK, US and Australia and recently moved to Gdynia. My English is, shall we say, very well rounded because of this!

100zł/60 min
Michael T. id: 31079

Michael T.

To jest łatwe. Ze mną nauczysz się używać języka. :)

80zł/60 min

Natalia K. korepetytor - Język angielski. Gdynia.