Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Konrad W. id:35072

Konrad W.

60za 60 min

Konrad W.

«Cześć, mam na imię Konrad, mam 22 lata i studiuję Informatykę na UKW w Bydgoszczy. Jestem absolwentem bydgoskiego Elektronika.»

Przedmioty

Język angielski

Matematyka

Język polski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

W moim nauczaniu zawsze do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, staram się znaleźć jego słabe i mocne strony. Na początku wspólnej nauki weryfikuję obecny poziom wiedzy, przygotowuję zadania z myślą o rozwinięciu sektorów, w których uczeń słabiej się odnajduje. W zależności od preferencji rodziców zadaję zadania domowe oraz przeprowadzam testy sprawdzające, czy uczeń lepiej odnajduje się w omawianym temacie.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

W nauczaniu języka na pierwszym miejscu stawiam liczne konwersacje na codzienne tematy oraz wspólne czytanie i omawianie interesujących dla ucznia tekstów pisanych, tj. artykułów w brytyjskiej prasie, książek pisanych w języku angielskim i tym podobnych. Uważam, że taka forma nauczania jest najszybszą i najlepszą drogą do szlifowania zdolności językowych. Oczywiście, na zajęciach wykonujemy także ćwiczenia związane z gramatyką i tworzeniem form pisemnych.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Uwielbiam zarówno polską, jak i zagraniczną literaturę i na moich lekcjach to jej poświęcam najwięcej uwagi. Bez problemu rozwieję wątpliwości dotyczące lektur szkolnych i związanych z nimi zagadnień. Posiadam duże doświadczenie w pisaniu i sprawdzaniu prac pisemnych, w szczególności istotnych na maturze rozprawek. W nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców stawiam przede wszystkim na liczne konwersacje na codzienne tematy, omawianie wydarzeń z życia publicznego oraz przegląd prasy codzienne

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Prowadzę korepetycje z matematyki i języka angielskiego. W moim nauczaniu stawiam przede wszystkim na konkretne cele długo i krótkoterminowe, aby móc odpowiednio mierzyć postępy ucznia i w zależności od nich dobierać adekwatny dla każdego sposób nauczania. Do każdego podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednie zadania, które wzmocnią słabe i wykorzystają silne strony ucznia. W matematyce stawiam przede wszystkim na regularność i liczenie zadań, natomiast w języku angielskim na ćwiczenie mowy, wypowiedzi ustne oraz płynne czytanie ze zrozumieniem. Mój konik to przede wszystkim matura podstawowa, jednak bez problemu poradzimy sobie z egzaminem 8-klasisty czy tematami omawianymi w trakcie zajęć w szkole.

Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, inżynier, 2023

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia