Korepetycje - Szymon R. id: 35317

Szymon R.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem studentem mikrobiologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę rozwinąć pasje związane z biologią oraz nadrobić zaległości w materiale.

Szymon R.

Jestem studentem mikrobiologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę rozwinąć pasje związane z biologią oraz nadrobić zaległości w materiale.

Przedmioty

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Pomogę w nauce do testów, egzaminów, sprawdzianów oraz, dla uczniów zainteresowanych czymś ponad program, mogę przygotować dodatkowe materiały i lekcje :)
Pracuję z podręcznikami przeznaczonymi dla uczniów szkół podstawowych.
Jeśli chodzi o harmonogram zajęć to jestem elastyczny i na pewno uda nam się znaleźć czas na lekcje.

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Natalia P. id: 33176

Natalia P.

Mam na imię Natalia. W tym roku skończyłam 23 lata i podjęłam w końcu decyzję o dzieleniu się swoją pasją z innymi (młodszymi) rówieśnikami :)

40zł/60 min
Matylda Ś. id: 52281

Matylda Ś.

Jestem studentką 4 roku Farmacji we Wrocławiu. Od najmłodszych lat pasjonowałam się przyrodą i sztuką. W gimnazjum zostałam laureatką konkursu przedmiotowego z biologii. Ukończyłam klasę biologiczno-chemiczną, a w trakcie nauki w liceum brałam udział w wielu konkursach i projektach związanych z biologią oraz ekologią.

60zł/60 min
Joanna M. id: 29572

Joanna M.

Poprowadzę korepetycje z uczniami szkół podstawowych lub pomogę licealistom w powtórkach.

5
40zł/60 min
Patrycja I. id: 110168

Patrycja I.

Kim jestem? Jestem doktorantką Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego z bogatym doświadczeniem i pasją do biologii.

80zł/60 min
Paweł D. id: 47726

Paweł D.

Podczas zajęć staram się, aby uczeń zrozumiał biologię jako naukę ciekawą i logiczną, a nie tylko "pamięciową". W tym celu każde zajęcia wzbogacam kartami pracy, filmami oraz ciekawostkami z życia biologii :)

70zł/60 min

;