Korepetycje - Szymon R. id: 35317

Szymon R.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem studentem mikrobiologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę rozwinąć pasje związane z biologią oraz nadrobić zaległości w materiale.

Szymon R.

Jestem studentem mikrobiologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę rozwinąć pasje związane z biologią oraz nadrobić zaległości w materiale.

Przedmioty

Biologia

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Egzamin 8-klasisty
Poziom podstawowy
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Miejsce lekcji

U ucznia:

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Pomogę w nauce do testów, egzaminów, sprawdzianów oraz, dla uczniów zainteresowanych czymś ponad program, mogę przygotować dodatkowe materiały i lekcje :)
Pracuję z podręcznikami przeznaczonymi dla uczniów szkół podstawowych.
Jeśli chodzi o harmonogram zajęć to jestem elastyczny i na pewno uda nam się znaleźć czas na lekcje.

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Julita K. id: 31829

Julita K.

Jestem uczennicą klasy maturalnej klasy o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym. Na swoim koncie mam wiele sukcesów w dziedzinie biologii i chemii.

5
40zł/60 min
Patrycja I. id: 110168

Patrycja I.

Kim jestem? Jestem doktorantką Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego z bogatym doświadczeniem i pasją do biologii.

5
80zł/60 min
Joanna F. id: 111726

Joanna F.

Obecnie jestem studentką zaoczną kierunku biotechnologia medyczna. Korepetycje prowadzę już prawie 4 lata, współpracując z uczniami od wieku 5 lat wzwyż. Na zajęcia zapraszam nie tylko osoby, które obecnie zmagają się z danym przedmiotem na swojej ścieżce edukacyjnej, ale także wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę w konkretnym zakresie.

60zł/60 min
Katarzyna G. id: 113957

Katarzyna G.

Cześć, Mam na imię Katarzyna, z wykształcenia jestem biologiem- ukończyłam studia na kierunku Genetyka i Biologia Eksperymentalna. Aktualnie studiuję również Medycynę na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonują mnie nauki ścisłe, szczególnie biologia. Zapraszam do wspólnej nauki biologii, chemii matematyki lub języka angielskiego!

50zł/60 min
Kamila M. id: 30796

Kamila M.

Moją pasją są biologia i chemia, a także inne przedmioty ścisłe. Pragnę pokazywać swoim uczniom, że nauka wcale nie musi być nudna!

60zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Stefa S.

40 zł/60 min

Wszystkie profile