Korepetycje - Kateryna S. id: 35346

Kateryna S.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Pomogę dzieciom i dorosłym w nauce języka angielskiego (można od podstaw) do poziomu B1 w ciekawej i przystępnej formie.

Kateryna S.

Pomogę dzieciom i dorosłym w nauce języka angielskiego (można od podstaw) do poziomu B1 w ciekawej i przystępnej formie.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Program i metody nauczania dobieram indywidualnie w zależności od poziomu znajomości języka, umiejętności i zdolności. W nauczaniu wykorzystuję różnorodne skuteczne techniki i metody. Prowadzę zajęcia w języku ukraińskim lub rosyjskim.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zajęcia prowadzę online za pomocą programu Zoom w języku ukraińskim lub rosyjskim. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu nauczania na odległość. Stosuję różnorodne techniki, które dobieram indywidualnie dla każdego ucznia. Opiera się na podręcznikach wydawanych przez Oxford i Cambridge. Na życzenie rodziców mogę pracować z dzieckiem nad programem szkolnym lub uczyć pogłębionego języka. Mogę połączyć pierwszy i drugi.

Uczę języka od podstaw dzieci i dorosłych. Rozwijam umiejętności pisania, czytania, percepcji języka ze słuchu, mówienia. Moim głównym celem jest nauczenie studenta mówienia po angielsku.

Zwykle po 1-2 miesiącach zajęć (2 razy w tygodniu) już widać efekt uczenia.
Doświadczenie w nauczaniu 15 lat.

Wykształcenie:
Niżyński Uniwersytet Państwowy im. Nikołaja Gogola, Specjalista, 2005
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maria G. id: 53643

Maria G.

Cześć, jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad roku prowadzę korepetycje dla uczniów ze szkół podstawowych lub średnich.

50zł/60 min
Julia J. id: 31258

Julia J.

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Udzielę pomocy z zakresu biologii, chemii i języka angielskiego.

5
40zł/60 min
Bilal H. id: 31691

Bilal H.

I am International PhD (Mechanical engineering ) Researcher in Politechnika Gdansk. My Master in Applied MATHEMATICS.

50zł/60 min
Nadine L. id: 52213

Nadine L.

W tym roku zaczynam studia na kierunku Zarządzanie. Jestem tegoroczną maturzystką z klasy humanistycznej, z zamiłowaniem do matematyki, którą pisałam na poziomie rozszerzonym. Jestem samoukiem, często pomagałam znajomym z czego wynikały ich naprawdę dobre oceny.

50zł/60 min
Monika F. id: 110080

Monika F.

Nazywam się Monika, jestem studentką psychologii i interesuję się nauką nowych języków. Z angielskim mam do czynienia od dzieciństwa, uczyłam się wiele lat pod okiem native speakerów. Jestem przyjacielsko nastawiona i cenię sobie swobodną atmosferę podczas lekcji:)

60zł/60 min

;