Korepetycje - Jagoda P. id: 35463

Jagoda P.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Prowadzę zajęcia prosto z Hiszpanii! Jestem lektorem języka hiszpańskiego i od 5 lat zajmuję się nauczaniem.

Jagoda P. 5.0(opinie: 6)

Prowadzę zajęcia prosto z Hiszpanii! Jestem lektorem języka hiszpańskiego i od 5 lat zajmuję się nauczaniem.

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem pasjonatką języka hiszpańskiego i jego nauczania. Zajęcia prowadzę tylko online. Przede wszystkim kładę nacisk na konwersacje i praktyczną stronę znajomości żywego języka. Prowadzę zajęcia po polsku i hiszpańsku lub wyłącznie po hiszpańsku.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłam studia licencjackie na UMCS w Lublinie (Filologia Hiszpańska), podczas tych studiów zrealizowałam też wymianę studencką na Universidad de Almería. Obecnie oczekuję na obronę mojej pracy magisterskiej (Filologia Hiszpańska - Tłumaczenia) na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiowałam też na Universidad de Granada.
Doświadczenie zawodowe poszerzyłam dzięki pracy w szkole językowej w Hiszpanii. Obecnie pracuję w szkołach językowych, współpracuję z firmami i wykonuje tłumaczenia.

Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach od A0 do C1+. Uczę dzieci, prowadzę korepetycje dla młodzieży, studentów i pracuję z osobami dorosłymi. Pomagam przygotować się do egzaminów, certyfikatów, sprawdzianów, ale też pozwalam poznać nowy język jako hobby.
Materiały przygotowuję indywidualnie dla kazdego ucznia tak aby zamierzony cel został osiągnięty, przesylam na emaila, uczen nie ponosi dodatkowych kosztów.

Zajęcia indywidualne 50zl 60 min

Konwersacje
Kurs przed wyjazdem na wakacje

Dlaczego zajęcia tylko online?
-Od ponad 10 lat mieszkam między Polską a Hiszpanią i w ostatnim czasie przebywam głównie na Półwyspie.
-zaoszczędzamy czas i pieniądze co przeklada się na efektywniejsza naukę
-elastyczny grafik, 7-22

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 2020
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

6 opinie o Jagoda P.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

5

Ewelina

5+

15.03.2023

Język hiszpański, Dla początkujących

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Jagoda jest bardzo punktualna, odpowiedzialna, bardzo kontaktowa. Syn bardzo lubi zajęcia z Panią i właśnie dzięki zacięciom poprawił wiedze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. ... więcej»
Hania

5+

13.02.2023

Język hiszpański, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Jagodą. Pani jest elastyczna co do godzin, lekcje zawsze prowadzi w bardzo ciekawy sposób, a gdy czegos nie umiem wszystko tłumaczy. Lekcje mijają w bardzo przyjemnej atmosferze.... więcej»
Kasia

5

09.02.2023

Język hiszpański, Szkoła średnia

5

W sumie jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panią Jagodą, świetna korepetytorka.... więcej»
Asia

5+

12.01.2022

Język hiszpański, Poziom B1-B2

5+

Świetnie prowadzone zajęcia! Dużo materiałów :)... więcej»
Natalia

5+

11.01.2022

Język hiszpański, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Jagodą. Pani bardzo dobrze tłumaczy materiał, jest sumienna, komunikatywna, dyspozycyjna. Super zajęcia.... więcej»
Zuzanna

5+

18.12.2021

Język hiszpański, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona. Nie ma dużej presji, a jednocześnie jest zdrowa motywacja. Wszystko dobrze tłumaczone i przyjemne zadania praktyczne. Przemiła i wyrozumiała korepetytorka!! Wierzę, że z nią osiągnę swój cel :))... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Kinga K. id: 106392

Kinga K.

Witam, mam na imię Kinga. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim. Posiadam zdane certyfikaty takie jak Mester na poziomie C1/C2 oraz Dele na poziomie B2. Na co dzień również pracuję z językiem. Przekazywanie mojej wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność.

70zł/60 min
Nayra G. id: 105993

Nayra G.

Native Spanish speaker living in Krakow. Since 2021 teacher experience with children and young students (7-16 years old). I also offer culture classes in Spanish (morning time) for adults who have already spoken Spanish in the past and do not want to forget, they want to practice. Only online lessons.

70zł/60 min
Rafael P. id: 31655

Rafael P.

Uwielbiam uczyć, dzielić się wiedzą, uczyć się i komunikować z obcokrajowcami i ich kulturami!

5
80zł/60 min
Beata K. id: 52341

Beata K.

Jestem instruktorką języka hiszpańskiego. Nie oceniam, wyjaśniam. Lubię luźną i przyjazną atmosferę na lekcjach.

5
80zł/60 min
Magdalena R. id: 27007

Magdalena R.

Uwielbiam Hiszpanię i wszystko, co z nią jest związane. Mogę nauczyć Cię języka i podzielić się moją pasją do tego kraju.

4.8
60zł/60 min