Korepetycje - Maria R. id:3599

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Białoruski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2012

Poziomy nauczania

Przygotowanie do TOEFL, IELTS testowKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Studia zagranicznePoziom podstawowy

O sobie:

Cześć! Nazywam się Maria i jestem nauczycielem języka angielskiego. Przez 7 lat prowadziłam lekcje angielskiego dla studentów różnego wieku. Przez te lata uczyłam osoby na różnych kursach, takich jak angielski ogólny, angielski biznesowy, angielski dla nastolatków, przygotowanie do egzaminu IELTS.

Kocham naukę. Z tego powodu w czerwcu 2017 r. otrzymałam pierwszy certyfikat Pearson LCCI dla Biznesu Angielskiego (FTBE). Ponadto, w lipcu 2017 otrzymałam certyfikat CELTA - certyfikat nauczania języka angielskiego na rzecz mówców innych języków.

Dla każdego ucznia poszukuję dokładnie tych materiałów, które są interesujące dla nich. Zazwyczaj jest to zabawa i kolorowa kombinacja filmów edukacyjnych i rozrywkowych, dźwięków, opowieści, anegdot z podręczników i zasobów internetowych. Jestem zawsze bardzo wrażliwa na potrzeby uczniów. Nigdy nie zmuszę cię do pracy, której nie lubisz, ale znajdę zadanie, które pokochasz i zaangażuje cię w naukę języka angielskiego. Więc jeśli chcesz poprawić swój angielski w przyjaznej i przyjemnej atmosferze - zapraszam. Jestem dostępna 7 dni w tygodniu od rana do wieczora, więc daj mi znać, jaki harmonogram jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Zapraszam!

Podobne ankiety Wrocław

Monika R.

50 Zł/god

Aleksandra K.

30 Zł/god

Ewa J.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Maria R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Gramatyka
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
  • Studia zagraniczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.