Korepetycje - Zdzisław Z. id: 36352

Zdzisław Z.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Korepetycje z matematyki, fizyki i elektrotechniki: szkoły podstawowe, średnie - przygotowanie do matury, studia zaoczne.

Zdzisław Z.

Korepetycje z matematyki, fizyki i elektrotechniki: szkoły podstawowe, średnie - przygotowanie do matury, studia zaoczne.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Elektrotechnika

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetycje z matematyki, fizyki i elektrotechniki: szkoły podstawowe, średnie - przygotowanie do matury, studia zaoczne. Wieloletnia praktyka jako nauczyciel. Tłumacze zrozumiale, bezstresowo i skutecznie. Również drogą internetową.

Zapraszam serdecznie
Zdzisław

Wykształcenie:
Kielce, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Wiktoria M. id: 29428

Wiktoria M.

Mam na imię Wiktoria. Spędziłam rok w Londynie. Maturę z angielskiego i polskiego napisałam w 2017r na 100%. Posiadam certyfikat FCE C1.

50zł/60 min
Krzysztof N. id: 47852

Krzysztof N.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA! Student Vrije Universiteit Amsterdam na kierunku licencjackim Sztuczna Inteligencja Matematyka i Fizyka dla podstawówki

5
50zł/60 min
Emilia M. id: 109331

Emilia M.

Jako młoda osoba chciałbym zarazić cię pasją, a także wyjaśnić wiele wątpliwości związanych z pozornie trudnymi tematami. Jestem przekonana ze znalezienie wspólnego języka oraz odpowiadających ci metod nauki nie będzie trudne. Warto spróbować może właśnie dla ciebie lub twojego dziecka sprawdzę się najlepiej!

60zł/60 min
Justyna K. id: 49746

Justyna K.

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej. Udzielam korepetycji od 10 lat.

5
70zł/60 min
Mikołaj C. id: 95400

Mikołaj C.

Cześć :) Nazywam się Mikołaj, mam 21 lat i jestem studentem 3 roku studiów inżynierskich na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Metody nauczania dostosowuję indywidualnie do potrzeb i umiejętności moich kursantów.

70zł/60 min

;