Korepetycje - Anna P. id: 36406

Anna P.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Udzielam korepetycji, jednak specjalizuję się przede wszystkim w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty.

Anna P. 5.0(opinie: 8)

Udzielam korepetycji, jednak specjalizuję się przede wszystkim w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty.

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam korepetycji, jednak specjalizuję się przede wszystkim w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Rataje, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki

U korepetytora:
Poznań, Rataje, Szczytniki
Online:
Tak

O sobie:

O mnie:
Specjalizuję się w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz do egzaminu ósmoklasisty.
Przygotowaniami do matury zajmuję się już od 9 lat. Pracę realizuję zgodnie z bieżącymi wymaganiami CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ opracowanymi we współpracy z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi.
Przez okres udzielania korepetycji wypracowałam przede wszystkim własne metody nauczania, które zawsze kończyły się sukcesem i gwarantowały zdanie egzaminu na bardzo dobrym poziomie. Z przyjemnością mogę pochwalić się tym, że żaden z moich dotychczasowych uczniów nie musiał powtarzać egzaminu, nawet jeśli nie zdał matury próbnej oraz nie wierzył we własne możliwości. Uwierz w siebie i ty, zdasz na pewno! Zawsze powtarzam: nie myśl o tym, czy zdasz, tylko o tym, jak zdasz!

Jak pracuję?
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Pokazuję jakie metody stosować, tak, abyś w ogóle nie musiał przejmować się tym, czy zdasz. Razem uczymy się, jak pisać rozprawki, interpretacje, które są najwyżej punktowaną częścią matury pisemnej. W przypadku matury ustnej wcielam się w rolę egzaminatora, a Ty odpowiadającego. Przekazuję ci także opracowane przeze mnie materiały powtórzeniowe – nie dotyczące wszystkich zagadnień, które niczym nie różnią się od obszernych repetytoriów, ale te, które są najbardziej istotne. Nie warto uczyć się na pamięć wszystkiego, skoro forma egzaminu daje nam inne możliwości. Uczymy się razem podczas naszych spotkań poprzez działania praktyczne. Wszystko po to, abyś tak jak moi poprzedni uczniowie, stwierdził, że nie boisz się matury z języka polskiego!

Tą samą zasadę stosuję w przypadku egzaminu ósmoklasisty, nazywam go ,,małą maturą". W przypadku tego egzaminu również trzeba wiedzieć, na jakie zadania zwrócić największą uwagę. Duża część z nich jest powtarzalna w każdym arkuszu i należy to wykorzystać! Także formy pisemne takie jak np. opowiadanie czy rozprawka mają tu ogromną wagę. Musisz mieć świadomość tego, jakie elementy są w nich punktowane.

Jak wygląda matura ustna od 2023 roku?
Uczeń musi stworzyć wypowiedź dotyczącą wylosowanego przez siebie zagadnienia. Każdy ma 15 minut na przygotowanie się do wypowiedzi monologowej oraz rozmowy. Zestaw egzaminacyjny składa się z dwóch zadań. Pierwsze sprawdza znajomość treści i problematyki lektury obowiązkowej. Tworząc wypowiedź na jej temat trzeba uwzględnić wybrany kontekst. Zadanie drugie dotyczy zagadnienia związanego z literaturą lub innymi dziełami sztuki albo językiem. Zdający powinien omówić je na podstawie dołączonego tekstu literackiego, nieliterackiego lub tekstu ikonicznego.
Ważne jest przy tym umiejętne wykorzystanie czasu i stworzenie pomocniczego konspektu, który ułatwi Ci zadanie. Przyznaję, taka forma jest stresująca, gdyż nie wiemy, jakie pytanie możemy wylosować oraz ogranicza nas presja czasu. Zapewniam jednak – będziemy ćwiczyć wszystkie typy zadań i operować zdobytą podczas naszych zajęć wiedzą w ten sposób, że żadne z nich nie będzie dla nas zaskoczeniem.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister, 2015
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

8 opinie o Anna P.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

7

Marcin

5+

09.05.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bez zarzutów. Wszystko było ok. 5 z plusem.... więcej»
Magdalena Cabaj

5

08.02.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5

Pani Anna fantastyczna korepetytorka, Jestem bardzo zadowolona.... więcej»
Dawid

5+

19.01.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Moja opinia jest bardzo pozytywna. Udało się skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.... więcej»
Violetta

5+

29.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Syn jest bardzo zadowolony. Mam nadzieje, że efekt na egzaminie będzie znakomity.... więcej»
Ewa

5+

17.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jesteśmy zadowoleni. Pani jest zawsze przygotowana do zajęć.... więcej»
Anna

5+

30.11.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Uważam, że pani Anna daje dużo mojemu synu, zawsze dostosowuje się do nas, wszystko rozumie. Ona umie wszystko wytłumaczyć, po korepetycjach widze lepszy rezultaty. Polecam jak najbardziej.... więcej»
Karolina

5+

08.11.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo dobrze. Konkretna zdecydowana, wie, co ma robić. Fajnie tłumaczy, sumienna, bardzo miła. Zawsze wysyłała przypomnienia, kiedy będą zajęcia. Od serca polecam.... więcej»

Odpowiedź:

Very good. Concrete determined, knows what to do. She is fun to explain, conscientious, very nice. She always sent reminders when there will be classes. I recommend from the heart.

Malgorzata

5+

27.10.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Nasza opinia z córką jest wspaniała. Córka mówi, że widzi taką różnicę i taki ma komfort w rozwiązywaniu testów. Córka miała teraz egzamin próbny 8 klasisty, nie ma jeszcze wyników, ale mówi, że swobodnie do niego podchodziła. Naprawdę jest duża różnica. Tak że polecam serdecznie, od całego serca dla tych, kto poszukuje bardzo dobrego korepetytora.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Paulina S. id: 107377

Paulina S.

Chcesz przygotować się do egzaminu maturalnego? Potrzebujesz ćwiczeń przed maturą ustną? Jesteś studentem i zależy Ci na tym, by uporządkować informację na temat historii literatury, teorii literatury lub teorii kultury przed sesją? Zapraszam do wspólnej powtórki.

90zł/60 min
Jędrzej K. id: 31229

Jędrzej K.

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa.

4.8
100zł/60 min
Mirella K. id: 107473

Mirella K.

Udzielę lekcji języka polskiego na każdym poziomie edukacji. Jestem doktorem nauk humanistycznych (filologia polska), literaturoznawczynią, pracownikiem instytucji kultury, nauczycielem i pedagogiem specjalnym.

90zł/60 min
Kateryna A. id: 53461

Kateryna A.

Korepetycje z języka angielskiego i francuskiego. Pomagam dzieciom i dorosłym uczyć się języków, łatwo i z zainteresowaniem. Zapraszam chętnych na zajęcia !

90zł/60 min
Rozalia W. id: 52062

Rozalia W.

Cześć! Mam na imię Rozalia, w 2019 roku obroniłam doktorat o witrażach i Stanisławie Wyspiańskim, jestem wykładowcą akademickim na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej (UAM), uczę literatury, pisania, czytania. Od ponad 10 lat pracuję z uczniami młodszymi i starszymi, przygotowuję do egzaminów: ósmoklasisty, maturalnego. Zapraszam!

5
120zł/60 min

;