Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Marcel Ś. id:36575

Marcel Ś.

50za 60 min

Marcel Ś.

«Jestem studentem MISHIS, w ramach których realizuję dzienne studia prawnicze oraz historię sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.»

7 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Historia

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

W swojej pracy skupiam się na kontakcie z uczniem, jego indywidualnej sytuacji i tym jak przekształcić ją w sukces. Moje metody konsultuję indywidualnie z uczniem oraz rodzicami, dobierając je do etapu edukacji, poziomu wiedzy oraz oczekiwanych rezultatów. Jestem otwarty na prowadzenie zajęć cyklicznych, ale również pojedynczych, kiedy zachodzi potrzeba przygotowania do poszczególnego tematu. Moi uczniowie osiągają wyniki z matury rozszerzonej z historii na poziomie 80% lub więcej.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań: Jeżyce, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Wilda, Winiary

Szczecin:

Prawobrzeże

Dąbie, Podjuchy, Słoneczne, Zdroje

Zachód

Arkońskie-Niemierzyn, Głębokie-Pilchowo, Gumieńce, Krzekowo-Bezrzecze, Osów, Pogodno, Pomorzany, Świerczewo, Zawadzkiego-Klonowica

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Turzyn
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

W przypadku korepetycji, które mają pomóc uzupełnić braki lub umożliwić przerobienie bieżącego materiału wspólnie ustalimy metody dostosowane do indywidualnych potrzeb i ambicji ucznia. Podczas zajęć opieram się na podręcznikach szkolnych i własnych materiałach dodatkowych.

Podczas prowadzenia przygotowań do Olimpiady opieram się na sprawdzonej uniwersyteckiej formule konwersatorium. Pozwala ona na usystematyzowanie procesu uczenia się i dobre opanowanie wymaganego materiału. Jest to wynikiem regularnego sprawdzania wiedzy za pomocą wejściowej kartkówki oraz dyskusji na wcześniej zadany temat. Przed każdymi zajęciami uczeń otrzyma plik zawierający wymagane do opanowania informacje w pigułce oraz poszerzone informacje dla chętnych.

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, student, 2023

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Uczniowie z BUKI:

7

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia

opinie

3 opinie o Marcel Ś.

5/5

5+

3

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Zuzia

5+

26.01.2022

Historia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Nadal jestem pod wrażeniem tego jak chętny do pomocy był Pan Marcel. Szukałam korepetytora, który pomoże przygotować mi się do Olimpiady Historycznej. Naprawdę jestem wdzięczna za to jak profesjonalnie Pan Marcel podszedł do tego zadania. Rozplanował tematy, które musieliśmy przerobić z podstawy programowej, a dodatkowo na każde zajęcia miałam przygotowywać wypracowania na dany temat, które potem razem omawialiśmy. Tydzień przed samą olimpiadą poświęcał mi przynajmniej 2,5 godziny dziennie na omówienie tekstów źródłowych, po to, aby wzbogacić moją pracę na eliminacjach pisemnych i poszerzyć wiedzę. Dawał też wsparcie psychiczne, kiedy ja zaczynałam w siebie wątpić, co podnosiło na duchu. Dzięki tym przygotowaniom dostałam się jako jedna z nielicznych do etapu ustnego okręgu i myślę, że bez pomocy Pana Marcela bym tego nie osiągnął

Ryszard

5+

22.11.2021

Historia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

BARDZO SYMPATYCZNY I KOMPETENTNY PAN. CÓRKA JEST ZADOWOLONA.

Letycja

5+

15.10.2021

Historia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Bardzo polecam współpracę z korepetytorem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, umożliwiają skuteczne zdobycie wiedzy oraz sprawdzenie jej.