Korepetycje - Julia K. id: 36689

Julia K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentką trzeciego roku Malarstwa na ASP we Wrocławiu, wcześniej przez rok uczyłam się na wydziale Wzornictwa na tej samej uczelni.

Julia K.

Jestem studentką trzeciego roku Malarstwa na ASP we Wrocławiu, wcześniej przez rok uczyłam się na wydziale Wzornictwa na tej samej uczelni.

Przedmioty

Malarstwo

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Prowadzę zajęcia dla dzieci i dorosłych. Mam doświadczenie zarówno w organizowaniu lekcji przygotowujących na egzaminy do szkół plastycznych jak i w zajęciach hobbistycznych.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Nadodrze

U korepetytora:
Wrocław, Stare Miasto , Stare Miasto I, wyspa tamka
Online:
Tak

O sobie:

Zajęcia organizowane w celu przygotowania na egzaminy do szkół plastycznych skupiaja się na nauce perspektywy, teorii koloru, poprawnym odmierzaniu przedmiotów, rysunku z natury, rysunku z modela, malarstwie w technice olejnej i w akrylu. Na dodatek organizuje specjalnie profilowane lekcje w razie gdyby na dany kierunek w wybranej szkole potrzebne były umiejętności z zakresu rzeźby czy projektowania.

Lekcje hobbistyczne dostosowuje w zależności od wieku uczestnika zajęć:

Młodszym proponuję naukę rysunku i malarstwa, wycinanie szablonów, tworzenie autorskich przytulanek, wycinanie kolaży, wycinanie pieczatek.

Starszych zapraszam na naukę malowania i rysowania z natury a po nauce podstaw na zajęcia np. z rysunku w digitalu, z tworzenia komiksów

Zajęcia w pracowni trwaja 3 godziny -dla dzieci i 4 godziny dla dorosłych.

Oprócz zajęć w grupach jestem otwarta na prowadzenie prywatnych zajęć z dojazdem do domu na terenie centrum Wrocławia. Cena zajęć będzie do ustalenia w rozmowie prywatnej.

Wykształcenie:
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Kamila B. id: 14165

Kamila B.

Korepetytor z matematyki dla dzieci z podstawówki lub z gimnazjum

40zł/60 min
Julia B. id: 41630

Julia B.

Mam na imię Julia i chętnie podzielę się swoimi studenckimi doświadczeniami dotyczącymi malarstwa. Może być fajnie :)))))

40zł/60 min

;