Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Mateusz Z. id:36712

Mateusz Z.

60za 60 min

Mateusz Z.

«Jestem studentem 5 roku kierunku lekarskiego. Chcesz dostać się na medycynę, albo dobrze zdać egzamin ósmoklasisty? Chętnie Tobie w tym pomogę! :)»

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bydgoszcz:

Dolny Taras

Babia Wieś, Bartodzieje, Bielawy, Bocianowo, Bydgoszcz Wschód, Leśne, Okole, Siernieczek, Skrzetusko, Zawisza, Zimne Wody, Śródmieście

Górny Taras

Biedaszkowo, Bielice, Błonie, Czersko Polskie, Glinki, Górzyskowo, Jary, Kapuściska, Lotnisko, Szwederowo, Wilczak, Wyżyny, Wzgórze Wolności

Dzielnica Zachodnia (Willowa)

Czyżkówko, Flisy, Jachcice, Miedzyń, Opławiec, Osowa Góra, Piaski, Prądy, Smukała

Północny Pas Rekreacyjny

Las Gdański, Myślęcinek, Rynkowo
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Korepetycji z chemii udzielam już od ponad 3 lat, zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Mogę pochwalić się gronem studentów kierunku lekarskiego wśród "moich" abiturientów, dzięki wspólnej pracy uchroniłem także wiele osób przed oceną niedostateczną z przedmiotu.

Indywidualnie do potrzeb stosuję materiały z potrzebnego zakresu. Ponadto zapewniam: materiały, arkusze zadań i testy, których sumienne przepracowanie przygotuje do napisania matury z chemii na bardzo wysokim poziomie.

Jak pokazuje doświadczenie wszystko można zawsze wytłumaczyć skutecznie na wiele sposobów. Największą satysfakcją ze wspólnej pracy są dla mnie komentarze: "Dlaczego nauczycielka tego tak nie wytłumaczyła?"

Nie chcę się tutaj rozpisywać o swoich pasjach i działalnościach uniwersyteckich, jak również nie wstawiam obowiązkowego zdjęcia ze stetoskopem - podobnie jak moi rówieśnicy. Wolę skupić się na konkretach. W razie pytań o studia chętnie wszystko opowiem, doradzę lub ukierunkuję zgodnie z moją wiedzą :)

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Wykształcenie:

Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 2 lata

opinie

Opinie klientów

5+

0

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Maria

5

21.10.2021

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Tak jestem zadowolona z Mateusza i jego nauczania.