Korepetycje - Jagoda D. id: 40576

Jagoda D.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Z wykształcenia jestem matematykiem. Zdobyłam również kwalifikacje do nauczania techniki i informatyki. Uczenie to moja pasja!

Jagoda D.

Z wykształcenia jestem matematykiem. Zdobyłam również kwalifikacje do nauczania techniki i informatyki. Uczenie to moja pasja!

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Przed przystąpieniem do planowanej lekcji zastanawiam się, jakie cele chcę zrealizować z uczniem. Określam, co chcę, aby uczeń osiągną podczas zajęć. Cele formułuję tak, aby stały się zrozumiałe dla ucznia. Pod koniec lekcji wraz z uczniem sprawdzam, czy cel został osiągnięty. Podczas zajęć przekazuję uczniowi komentarz do jego pracy: wyszczególnienie i docenienie dobrych elementów pracy ucznia, odnotowanie tego, co wymaga poprawienia lub dodatkowej pracy ze strony ucznia, wskazówki, w jaki sposób uczeń powinien poprawić tę konkretną pracę, wskazówki, w jakim kierunku uczeń powinien pracować dalej.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Ewelina W. id: 50650

Ewelina W.

Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej kierunek matematyka. Pracuję od 17 lat jako nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej.

68-89zł/60 min
Daria B. id: 14701

Daria B.

Aktualnie jestem studentką prawa. Mam bardzo dużo cierpliwości oraz jestem osobą spokojną i opanowaną. Bardzo lubię kontakt z dziećmi.

5
80zł/60 min
Jakub M. id: 46891

Jakub M.

Jestem absolwentem XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie, a obecnie studentem drugiego roku kierunku lekarskiego na WUM.

60zł/60 min
Apolonia L. id: 44209

Apolonia L.

Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku finanse i rachunkowość. Od zawsze pasjonuje mnie matematyka, dlatego uwielbiam jej nauczać.

60zł/60 min
Łukasz G. id: 113021

Łukasz G.

Dzień dobry mam na imię Łukasz jestem osobą otwartą oraz chętnie się uczę z dziećmi.matematyka jest mi bardzo bliska ponieważ od dziecka ją lubiłem oraz mam młodsza siostrę która uczę na codzień matematyki. natomiast angielski poznałem na studiach wymianie w USA, dzięki której umiem angielski bardzo dobrze. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania ;)

5
80zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Stefa S.

40 zł/60 min

Wszystkie profile