Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Agnieszka G. id:41102

Agnieszka G.

80za 60 min

Agnieszka G.

«Mam na imię Agnieszka i ukończyłam Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Naukę gry na fortepianie rozpoczęłam mając niespełna 4 lata.»

Przedmioty

Gra na fortepianie

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Cześć, Po latach nauczania sama nauczyłam się jednego. Nie ma uniwersalnej metody. Są oczywiście zagadnienia, pojęcia i ogólny nurt, w którym się poruszamy jednak każdy z nas jest inny. Zarówno uczeń jak i nauczyciel. To, co jednym przychodzi z łatwością innym pochłania więcej czasu dlatego tez staram się dostosować metody do każdego z Was indywidualnie :) znaleźć odpowiedni klucz, wspólny język aby dać właściwe narzędzia do odkopania własnej muzycznej drogi.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań: Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Przygoda z muzyką trwa po dziś dzień i jest jedną z najbardziej szalonych w moim życiu. Będąc przez lata muzykiem klasycznym, skręciłam w którymś momencie w stronę teatru, piosenki aktorskiej, fotografii (!) by powrócić na ścieżkę muzyczną w jazzowej odsłonie. Jednak czuje, że ta pokrętna i wyboista droga jest zdecydowanie tą właściwą. Ku mojemu zaskoczeniu lata temu odnalazłam również ogromną pasję w uczeniu innych. Paradoksalnie sama poznając nowych uczniów, nowe sposoby myślenia, rozwijam się jako człowiek i artysta. Uczniowie są kopalnią pomysłów i inspiracji. Pozostaje mi mieć nadzieje, że ja dla nich również i że wspólnie przyjdzie nam odkrywać co jeszcze czai się w muzycznym świecie.

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego, 2010

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 5 lat