Korepetycje - Michał K. id: 41255

Michał K.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Zapraszam na lekcję gry na Gitarze Basowej i Kontrabasie. Zajęcia odbywają się w Krakowie oraz online. Czas trwania Lekcji to 60 minut.

Michał K.

Zapraszam na lekcję gry na Gitarze Basowej i Kontrabasie. Zajęcia odbywają się w Krakowie oraz online. Czas trwania Lekcji to 60 minut.

Przedmioty

Gra na wiolonczeli

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Tarnowie w klasie akordeonu (I stopień) i w klasie kontrabasu (II stopień.) Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizacja Gitara Basowa w Rzeszowie (studia licencjackie). Obecnie student Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku Gra Na Kontrabasie w Zakresie Muzyki Jazzowej. Uczestnik warsztatów muzycznych m.in. Festiwal Jazz Contest w Tarnowie, Jazzowe warsztaty Muzyczna Owczarnia w Jaworkach, Międzynarodowe Leszczyńskie Warsztaty Jazzowe 2018.

Laureat nagrody Grand Prix w konkursie „My Music” za własną kompozycję, odbywającym się w SCKM w Krakowie. (2017r.)

Wyróżnienie w „Nowa Nadzieja Jazzu” w ramach XIII Novum Jazz Festival 2020.

Na co dzień współpracuje w zespołach jazzowych, funkowych i popowych. Udziela się w licznych projektach muzycznych oraz wydarzeniach kulturalnych, współpracuje z krakowskim teatrem Variete. Koncertuje w Polsce i za granicą.

Występował m.in. z Bartłomiej Tyburowski Trio, Aleksandra Tocka (finalistka programu The Voice Of Poland), Magdalena Andres (finalistka programu Mam Talent), Alicja Rega(Reprezentantka Polski podczas Eurowizji Junior 2017), dr hab. Ryszard Krawczuk.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna w Krakowie, magister, 2023
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety