Korepetycje - Marta M. id: 42080

Marta M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Przygotowuje do egzaminu 8 klasisty oraz matury. Zapraszam do kontaktu :)

Marta M.

Przygotowuje do egzaminu 8 klasisty oraz matury. Zapraszam do kontaktu :)

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Białystok:

Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne

U korepetytora:
Białystok, Mickiewicza, Mickiewicza
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką - Magistrem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Ukończyłam II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Język angielski to moje hobby i obcowanie z nim sprawia mi wielką przyjemność dlatego z wielką chęcią pomogę każdemu kto potrzebuje pomocy w rozumieniu bądź doszlifowaniu języka :)
Od najmłodszych lat uczęszczałam na zajęcia dodatkowe, w gimnazjum zdobyłam tytuł laureata natomiast w liceum miałam język angielski na poziomie rozszerzonym (matura podstawowa pisemna oraz ustna 100%, rozszerzona 95%).
Bardzo chętnie pomogę w odrabianiu lekcji oraz zaległościach. Przygotowuje do egzaminu 8 klasisty oraz matury.
Zapraszam do kontaktu :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, magister, 2022
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Julia S. id: 108747

Julia S.

Od października studentka studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska. Moje zainteresowania to nauka języków obcych oraz literatura amerykańska i brytyjska.

40zł/60 min
Alina I. id: 50495

Alina I.

Mój poziom - C1. Jestem magistrem filologii. Doświadczenie zawodowe - 6 lat indywidualnych lekcji i kursów. Mieszkałam w USA przez 2 lata

70zł/60 min
Damian C. id: 39905

Damian C.

Jestem studentem i z własnego doświadczenia wiem, że odpowiednie wytłumaczenie przedmiotu to klucz do świetnych wyników.

60zł/60 min
Piotr K. id: 51880

Piotr K.

Mgr anglistyki UW; lektor w 2 szkołach językowych świadczy pełen zakres usług w zakresie nauczania angielskiego: - Egzamin Ósmoklasisty - Matura Podstawowa i Rozszerzona - English - wszystkie poziomy - Business English - Nadrabianie zaległości szkolnych - Wspólne odrabianie prac domowych - Konwersacje, szybki postęp.

60zł/60 min
Daniel G. id: 115171

Daniel G.

Mam na imię Daniel i urodziłem się i wychowałem w Wielkiej Brytanii . Moi rodzice są Anglikami. Wiele lat temu poznałem moją żonę, która jest z Polski i zamieszkałem w Polsce. Uczę ludzi z każdej grupy wiekowej i na wszystkich poziomach zaawansowania, od przedszkolaków aż po dorosłych:) Posiadam certyfikat TEFL and TESOL.

70zł/60 min