Korepetycje - Krystian P. id: 42526

Krystian P.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Prowadzę firmę jednak ponieważ uwielbiam rozwijać siebie i innych, a moja córeczka ma dopiero kilka miesięcy chętnie wyruszę w przygodę z Tobą ;-)

Krystian P.

Prowadzę firmę jednak ponieważ uwielbiam rozwijać siebie i innych, a moja córeczka ma dopiero kilka miesięcy chętnie wyruszę w przygodę z Tobą ;-)

Przedmioty

Historia

Psycholog

Logika

Umiejętność mówienia publicznego

Projektowania stron internetowych

Zarządzanie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nawet własny ślub zorganizowałem w strojach szlacheckich z 17 wieku. Specjalizuje się właśnie w tym okresie oraz czasach Rzymskich.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Logoterapia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Uczę logicznego myślenia poprzez narzędzia myślowe ;)

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Od kilku lat przemawiam cyklicznie do sal zapełnionych do 500 osób oraz buduję opowieści by angażować ;)

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jeżyce, Junikowo, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Stary Grunwald, Św. Łazarz, Wilda

U korepetytora:
Poznań, Junikowo, Mikstacka
Online:
Tak

O sobie:

Prowadzę firmę, jednak ponieważ uwielbiam rozwijać siebie i innych, a moja córeczka ma dopiero kilka miesięcy chętnie wyruszę w przygodę z Tobą ;-)

Mamy narzędzia do pisania, liczenia, kopania... ale nikt nie uczy nas myśleć z pomocą narzędzi. Uwielbiam pokazywać właśnie myślenie krytyczne, przyczynowo - skutkowe oraz planowanie i usuwanie konfliktów przy pomocy narzędzi myślowych ;)

Napisałem również książkę.

Fabuła kolejnej będzie toczyć się w 17 wiecznej Rzeczpospolitej ;)

Wykształcenie:
Europejska Wyższa Szkoła Biznesu, student,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Oliwia G. id: 111204

Oliwia G.

Jestem doktorantką IV roku w SDHN na UAM w Poznaniu. Moje doświadczenie dydaktyczne to prowadzenie zajęć na uniwersytecie oraz zajęć i wykładów na spotkaniach w szkołach i na Wydziale Historii UAM. Moim celem jest pokazać uczniom, że przeszłość to nie tylko daty i bitwy, ale wydarzenia, które sprawiły, że jesteśmy dzisiaj tym kim jesteśmy.

60zł/60 min
Nikodem M. id: 109954

Nikodem M.

Od pół roku uczę przedmiotów humanistycznych nowymi jak i klasycznymi sposobami. Uczyłem także dzieci ze spektrum Autyzmu.

50zł/60 min
Aleksandra S. id: 41199

Aleksandra S.

Nawiązuję dobry kontakt z każdym uczniem, aby nauka była przyjemna.

4.9
80zł/60 min
Anna L. id: 109459

Anna L.

French Student, with a Bachelor in Polish and in History, one Master in History and one in Eastern European Studies Phd Applicant in History I can give you class of French and English as a Foreign Language and give help for people planning to study History and Political Science in English or abroad. History Nerd, ready to transmit my passion.

50zł/60 min
Maksymilian K. id: 21328

Maksymilian K.

Przekazuje wiedzę w najprostszy do zrozumienia sposób !!! Więcej o sobie na pierwszej lekcji

70zł/60 min

;